TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Blaty w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić blaty w Twoim regionie.

Blaty

Tagi kategorii blaty: Blaty, Blaty Classen, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie blaty Classen

O Classen

Firma Classen jest wiodącą i szybko rozwijającą się firmą produkującą wyroby drewniane i drewnopochodne w naszym regionie Europy. Classen w Polsce jest jednym z największych dostawców artykułów wykończeniowych na rynku krajowym. Oferta firmy Classen obejmuje przede wszystkim podłogowe panele laminowane, skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe, przeciwpożarowe i ościeżnice, system montażu paneli na ścianie Gekko, listwy przypodłogowe oraz inne akcesoria drewniane i drewnopodobne do wykończenia domów i mieszkań.
Firma powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech, gdzie mieści się jedna z fabryk Classen oraz główna centrala firmy. Druga z niemieckich fabryk zlokalizowana jest w mieście Baruth. Na rynku polskim zaistniała w 1990 roku jako firma Gorex Sp. z o.o., a od 1996 roku przekształciła się w Classen-Pol S.A. Obecnie w Polsce firma reprezentowana jest przez spółki Classen-Pol, Classen Floor Systems oraz sieć franczyzową Ruck Zuck.
Classen w Polsce posiada dwa zakłady produkcyjne – w Rybniku-Zwonowicach, gdzie mieści się polska centrala firmy (dwie hale produkcyjne) oraz w Krapkowicach koło Kędzierzyna-Koźla.
Produkty Classen dostępne są, poza salonami marki Ruck Zuck, również we wszystkich sieciach marketów budowlanych takich jak Castorama, Leroy Merlin, OBI, Nomi, Bricomarche i Platforma oraz w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.
Ponadto Classen zaopatruje również firmy dużej części Europy Środkowo-Wschodniej m.in. z Bułgarii, Rumunii, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Chorwacji, Ukrainy oraz Węgier.

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Blaty Classen - Oferta i ceny

Blaty - ceny i oferta sklepów w kategorii blaty. Sprawdź ceny blatów i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż blatów (tylko nowe blaty). Porównaj kolory i rodzaje blatów a potem wybierz tanie blaty lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • ClassenBlaty

Uppsss! Nie udało nam się znaleźć produktów spełniających podane kryteria. Usuń albo zmień miasto lub region bądź zwiększ przedział cenowy.