TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Dla mediów

TaniaChata.pl to pierwsza w Polsce porówywarka cen materiałów budowlanych tworzona równolegle w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Żarach. Jesteśmy portalem informacyjnym kojarzącym budujących z producentami i dystrybutorami. Prezentujemy oferty, promocje i wyprzedaże odpowiednio skatgoryzowanych materiałów budowlanych, wykończeniowych, grupy "dom i ogród", mebli i sprzędtu AGD. A także oferty polskich deweloperów, którzy oferują dobre mieszkania w dobrych cenach. Porównujemy ceny produktów oferowanych przez markety budowlane, sieci hurtowni budowlanych, deweloperów oraz niewielkie, lokalne firmy. Poprzez nasze wyszukiwarki łatwo je odnaleźć, w poszczególnych województwach.

Prezentujemy wyłącznie ceny brutto czyli te, które płaci klient. Nasi współpracownicy je weryfikują. Ewentualnych, nieuczciwych oferentów będziemy z naszych stron natychmiast wykluczać.

Codziennie aktualizujemy też treści informacyjne. Każdy, kto buduje lub remontuje znajdzie tu najświeższe informacje m.in. o nowo otwartych składach tanich materiałów, nowinki prawne czy prognozy rynkowe. W dziale promocji codziennie prezentujemy cenowe hity. W zakładce "Targi" informujemy o imprezach, w których również i my bierzemy udział jako wystawcy.

Ale mamy też cel ideowy. Chcemy zachęcić młodych Polaków do pozostania w kraju i wybudowania własnego domu. Przekonać ich, że jest to przedsięwzięcie realne i znacznie tańsze niż zakup mieszkania za przesadnie wywindowaną cenę. Podpowiedzieć, co, gdzie i kiedy kupić, jak nie dać się oszukać.

Z własnego doświadczenia wiemy, że budowa wymarzonego domu to życiowe wyzwanie, przynoszące ogromną satysfakcję. Naprawdę warto je podjąć w Polsce!


Współpraca

Zapraszamy do współpracy sklepy, producentów i dystrybutorów chcących zaprezentować swoją ofertę na naszych stronach. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres wspolpraca@taniachata.pl.

Reklama

Podmioty zainteresowane reklamą na stronach serwisu TaniaChata.pl prosimy o kontakt bezpośredni na adres reklama@taniachata.pl lub pod nr tel. 531 002 902.

Patronat medialny

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym Twoją imprezę! Organizujesz targi, pokazy, budowlane wydarzenia branżowe? Skontaktuj się z nami poprzez adres wspolpraca@taniachata.pl aby uzyskać więcej informacji. Po szczegóły zapraszamy na stronę Patronat medialny.

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy