TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Dla Partnerów

Spraw, aby Twoi przyszli klienci, łatwo i szybko już teraz dotarli do Ciebie. Bądź skuteczniejszy od swojej konkurencji i bądź obecny w pierwszej w Polsce porównywarce cen materiałów budowlanych, zanim uczynią to inni.

Abonament - podstawowa obecność z produktami w TaniaChata.pl

TaniaChata.pl to wyszukiwarka i porównywarka cen materiałów budowlanych. Oznacza to, że klienci docierają do materiałów i produktów budowlanych:

  • wpisując je do wewnętrznej wyszukiwarki,
  • przeglądając kategorie produktowe, przeglądając po regionie, producencie itp.

Comiesięczny abonament obejmuje:

  • ręczne lub automatyczne wprowadzenie produktów wraz z ich opisem, zdjęciami, aktualnymi cenami,
  • wprowadzenie wszystkich punktów sprzedaży (sieć dystrybucji) wraz z pokazaniem ich lokalizacji na mapie,
  • szczegółowe statystyki w czasie rzeczywistym pokazujące, ile razy przeglądany był dany produkt, ile osób szukało lokalizacji do jego zakupu, ile osób wydrukowało mapę dojazdu do punktu sprzedaży.

Partnerów, którzy chcą umieścić swoje produkty w wyszukiwarce TaniaChata.pl zapraszamy do kontaktu, e-mail: wspolpraca@taniachata.pl

Reklama - dodatkowa obecność w TaniaChata.pl

Billboard

Największa i najpopularniejsza forma reklamy internetowej. Billboard znajduję się na samej górze strony głównej i/lub podstron z kategoriami/województwami porównywarki TaniaChata.pl. Charakteryzuje się on wysoką skutecznością, ponieważ jest pierwszym elementem, jaki dostrzega użytkownik, kiedy wchodzi na strony portalu i wybiera kategorię poszukiwanych produktów.

Skyscraper

Skyscraper jest reklamą graficzną umieszczoną w prawej lub z lewej części stron portalu. Ze względu na swoją wielkość oraz pionowe umieszczenie na stronie zapewnia doskonałą ekspozycje przekazu reklamowego, który nie może być nie zauważany przez użytkowników.

Biuletyn elektroniczny

Biuletyn elektroniczny jest najlepszą formą dodatkowej reklamy. Trafia on do wszystkich osób zarejestrowanych w portalu TaniaChata.pl, czyli do użytkowników potencjalnie zainteresowanych zakupem Twoich materiałów. Ilość zarejestrowanych użytkowników w pierwszej w Polsce porównywarce cen materiałów budowlanych zwiększa się z dnia na dzień. Dzięki temu reklama dociera do coraz szerszego grona Twoich potencjalnych klientów.

Rectangle

Reklama graficzna zbliżona formą do kwadratu. Umieszczona jest ona w prawej części stron portalu TaniaChata.pl. Ze względu na swoją wielkość i formę sprawia wrażenie jakby należała do "naturalnej" zawartości portalu.

Artykuł sponsorowany, porada sponsorowana

W portalu TaniaChata.pl każdy reklamodawca może umieścić artykuł sponsorowany lub poradę sponsorowaną, która jest związana z oferowanymi przez niego produktami. Tekst jest wyświetlany w portalu przez okres 30 dni. W tym okresie reklamodawca ma wyłączność na artykuł sponsorowany lub poradę sponsorowaną o danej tematyce. Opublikowanie artykułu lub porady sponsorowanej w portalu TaniaChata.pl oznacza także darmowe umieszczenie go w cotygodniowym biuletynie elektronicznym, który dociera do wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu. Artykuł sponsorowany lub porada sponsorowana może zawierać logo firmy oraz link kierujący do strony internetowej. Reklamodawca przygotowuje zawartość merytoryczną tekstu oraz dostarcza materiały, które chce w nim umieścić.

Obecność tekstowa w dziale PROMOCJE

Umieszczenie informacji o bieżących promocjach oferowanych przez Twoją firmę gwarantuje zauważenie jej przez wszystkich użytkowników, którzy poszukują materiałów budowlanych po jak najniższych cenach, a stanowią oni znaczną większość osób korzystających z porównywarki cen TaniaChata.pl.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy sklepy, producentów i dystrybutorów chcących zaprezentować swoją ofertę na naszych stronach. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres wspolpraca@taniachata.pl.

Reklama

Podmioty zainteresowane reklamą na stronach serwisu TaniaChata.pl prosimy o kontakt bezpośredni na adres reklama@taniachata.pl lub pod nr tel. 531 002 902.

Patronat medialny

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym Twoją imprezę! Organizujesz targi, pokazy, budowlane wydarzenia branżowe? Skontaktuj się z nami poprzez adres wspolpraca@taniachata.pl aby uzyskać więcej informacji. Po szczegóły zapraszamy na stronę Patronat medialny.

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy