TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Ogrzewanie

Opcje wyszukiwania

Grzejniki wodne C.O. w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić grzejniki wodne c.o. w Twoim regionie.

Grzejniki wodne C.O.

Grzejniki wodne dzielą się ze względu na kształt na płytowe, panelowe, członowe, rurowe –Ze względu na materiał: grzejniki żeliwne, miedziane, stalowe, aluminiowe.
Na co warto zwrócić uwagę wybierając grzejnik wodny?
Moc grzejnika powinna być dobrana przez projektanta instalacji grzejnych i zawarta w projekcie budynku. Następnie w zależności od wielkości wnęki pod oknem i układu mieszkania dobiera się grzejnik o odpowiednich wymiarach.
Warto zwrócić uwagę na okres gwarancji – standardowo jest conajmniej 5-6 lat. Niektórzy producenci konwektorów miedziano-aluminiowych dają 25 lat gwarancji na grzejniki użytkowane w pomieszczeniach suchych i 10 lat na te „pracujące” w wilgotnych.
W przypadku grzejników łazienkowych warto aby były one dodatkowo wyposażone w grzałkę elektryczną, która pozwala na używanie grzejnika jak suszarki na ręczniki.

Tagi kategorii grzejniki wodne c.o.: Grzejniki wodne C.O., Grzejniki wodne C.O. OBI, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie grzejniki wodne c.o. OBI

O OBI

Obi to międzynarodowa sieć 450 marketów budowlanych. W Polsce posiada 30 placówek.


Praktyczne porady

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Grzejniki wodne C.O. OBI - Oferta i ceny

Grzejniki wodne C.O. - ceny i oferta sklepów w kategorii grzejniki wodne C.O.. Sprawdź ceny grzejników wodnych C.O. i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż grzejników wodnych C.O. (tylko nowe grzejniki wodne C.O.). Porównaj wzornictwo i rodzaje grzejników wodnych a potem wybierz tanie grzejniki wodne C.O. lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • OBIGrzejniki wodne C.O.

Uppsss! Nie udało nam się znaleźć produktów spełniających podane kryteria. Usuń albo zmień miasto lub region bądź zwiększ przedział cenowy.