TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Jastrychy w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić jastrychy w Twoim regionie.

Jastrychy

Tagi kategorii jastrychy: Jastrychy, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie jastrychy

Praktyczne porady

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Jastrychy - Ceny

Jastrychy - ceny i oferta sklepów w kategorii jastrychy. Sprawdź ceny jastrycha i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż jastrycha (tylko nowy jastrych). Porównaj parametry i rodzaje jastrycha a potem wybierz tani jastrych lub produkty renomowanych producentów.Jastrych ekspresowy, samorozlewny RE 50 QUICK-MIX (zł/25 kg)

Jastrych ekspresowy, samorozlewny RE 50 QUICK-MIX (zł/25 kg)

Jastrych samorozlewny, wyrównująco / renowacyjny dla grubości warstw od 10 do 50 mm. Do wnętrzWłaściwości- szybko twardniejący, po ok. 1 dniu możliwość układania płytek ceramicznych- samorozlewny- o niewielkim skurczu- możliwość stosowania przy jastrychu pływającym i zespolonym- wyrównujący naprężenia- mineralny- do obróbki maszynowejZastosowanie- do wnętrz- jako jastrych wyrównawczy wszędzie tam, gdzie trzeba szybko i ekonomicznie wykonać większe grubości warstw- nadaje się na stare jastrychy z ogrzewaniem podłogowym- do wyrównywania podłoży na spoiwie cementowym i anhydrytowym, łącznie w warstwach o grubości od 10 do max. 50 mm- do wyrównywania na warstwie separującej i- izolacyjnej w warstwach o grubości 35 - 50 mm nadaje się także jako jastrych na ogrzewaniu podłogowym na powierzchniach do ok.

Optiroc 1000 Jastrych cementowy 10 - 80 mm (zł/25kg)

Optiroc 1000 Jastrych cementowy 10 - 80 mm (zł/25kg)

Posadzka cementowa 10 - 80 mm (jastrychy cementowe), CT-C20-F4 wysoka wytrzymałość na ściskanieobniżony skurczmrozoodpornanie zawiera kazeiny, żużli ani popiołów lotnychPosadzka cementowa, w formie suchej mieszanki, gotowa do użycia po wymieszaniu z wodą. Do stosowania wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Jastrychy cementowe Optiroc 1000, stosuje się: Do wykonywania podkładów pod posadzki - wykładziny dywanowe, PVC, korkowe, płytki ceramiczne, kamienne, parkiet, panele itp. Do wykonywania posadzek cementowych w kotłowniach, piwnicach, garażach indywidualnych, pomieszczeniach gospodarczych itp.

Jastrych betonowy/ Beton B 03 (zł/30kg)

Jastrych betonowy/ Beton B 03 (zł/30kg)

Beton jastrych do wykonywania drobnych robót betonowych, jak również podkładów podłogowych np. jastrychów pływających Zastosowanie:Jastyrch betonowy stosowany jest do wykonywania drobnych robót betonowych, do betonowania fundamentów, nadproży, drzwiowych i okiennych, jako podkłady podłogowe zespolone z podłożem, podkłady na warstwie oddzielającej albo tzw. podkłady pływające, jako posadzki i podkłady betonowe (jastrychy) piwnic, garaży, warsztatów, do wykonywania czap (pokryw) betonowych na kominach oraz do betonowania murów ogrodowych i innych elementów małej architektury. Na zewnątrz i do wnętrz.

Jastrych cementowy ZE 04. drobnoziarnisty (zł/30kg)

Jastrych cementowy ZE 04. drobnoziarnisty (zł/30kg)

ZE 04 Jastrych cementowy drobnoziarnisty Do wykonania posadzek jastrychowych oraz odnawiania i renowacji podłoży cementowym. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Uziarnienie 0-4 mm ZE 20 właściwości:mineralnypo związaniu odporny na działanie niekorzystnychwarunków atmosferycznych łatwy w stosowaniu po związaniu mrozoodpornypo uszlachetnieniu dodatkiem quick-mix HE, nadaje się jako podłoże z instalacją grzewcząruch pieszy po ok. 24 hpełne obciążenie po ok.

Optiroc 6000 (weber.floor BASE60) błyskawiczny podkład podłogowy (jastrychy cementowe), 5-250 mm (zł/25kg)

Optiroc 6000 (weber.floor BASE60) błyskawiczny podkład podłogowy (jastrychy cementowe), 5-250 mm (zł/25kg)

Błyskawiczny podkład podłogowy (jastrychy cementowe), 5 - 250 mm, CT-C20-F4 bardzo szybko wiąże i wysycharuch pieszy po 3 godzinachkonsystencja gęstoplastycznanie zawiera kazeiny, żużli ani popiołów lotnychBłyskawiczny jastrych cementowy, w formie suchej mieszanki, gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą. Do stosowania wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Jastrychy cementowe, optiroc 6000 stosuje się: Do wykonywania bardzo szybko twardniejących i wysychających podkładów pod posadzki - wykładziny dywanowe, PVC, korkowe, płytki ceramiczne, kamienne, parkiet (zalecane kleje elastyczne), panele itp. Do napraw podłoża przed zastosowaniem samopoziomujących zapraw podłogowych.

weber.floor MIXOKRET jastrych na podłogi pływające, 40-100 mm, do układania mechanicznego, CT-C20-F4 opak. 25kg

weber.floor MIXOKRET jastrych na podłogi pływające, 40-100 mm, do układania mechanicznego, CT-C20-F4 opak. 25kg

Oferujemy jastrych na podłogi pływające, 40-100 mm, do układania mechanicznego, CT-C20-F4 wysoka wytrzymałość na ściskanieobniżony skurcznie zawiera kazeiny, żużli ani popiołów lotnych Jastrych cementowy na podłogi pływające, w formie suchej mieszanki, gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą. Do stosowania wewnątrz budynków oraz na zewnatrz. Wyrób zgodny z PN-EN 13813:2003; modyfikowany polimerami; CT-C20-F4 ZASTOSOWANIE Do wykonywania podkładów podłogowych na izolacjach z folii, papy, styropianu, wełny mineralnej itp. w mieszkaniach, biurach, szpitalach, szkołach, sklepach, kinach itp.

weber.floor BASE RAPID, Błyskawiczna posadzka cementowa  10 - 100 mm, jastrych, do układania ręcznego, CT-C30-F5 (zł/25 kg)

weber.floor BASE RAPID, Błyskawiczna posadzka cementowa 10 - 100 mm, jastrych, do układania ręcznego, CT-C30-F5 (zł/25 kg)

weber. floor BASE RAPID, bardzo szybko wiąże i wysychaukładanie płytek już po 24 godzinach, pełne obciążenie po 3 dniachbardzo wysoka wytrzymałość na ściskanie, powyżej 30 MPa (C30)wysoka wytrzymałość na zgniatanie, powyżej 5 MPa (F5)do układania ręcznegodo stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, mrozoodpornanie zawiera kazeiny, żużli ani popiołów lotnychprzyjazna dla ludzi i środowiska naturalnego Błyskawiczna posadzka cementowa, jastrych, w formie suchej mieszanki, gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą. Zastosowanie Do wykonywania bardzo szybko wiążących i wysychających podkładów pod posadzki: związanych z podłożem betonowym, jastrychami cementowymi itp. - grubość układania 10 - 100 mm, na izolacjach z folii, papy, styropianu, wełny mineralnej itp.

Sopro Rapidur B1 (760) Spoiwo szybkowiążące do jastrychów (25KG)

Sopro Rapidur B1 (760) Spoiwo szybkowiążące do jastrychów (25KG)

Specjalny środek wiążący ulepszony tworzywem sztucznym do wytwarzania szybkowiążących, wysokowytrzymałych i szybko dojrzewających jastrychów cementowych. Do jastrychów ogrzewanych, zespolonych, pływających i jastrychów na warstwie oddzielającej. Kruszywo o uziarnieniu 0-8 mm dodawane jest na budowie. Klasyfikacja CT-C40-F5 zg.

Sopro Rapidur B5 767 Spoiwo szybkowiążące do jastrychów (25KG)

Sopro Rapidur B5 767 Spoiwo szybkowiążące do jastrychów (25KG)

Specjalny środek wiążący ulepszony tworzywem sztucznym do wytwarzania szybkowiążących, wysokowytrzymałych i przysto­sowanych do szybkiego wykładania jastrychów cementowych. Kruszywo dodaje się na budowie. Gotowość do pokrywania: po 3 dniach Do wewnątrz i na zewnątrz Czas użycia: ok. 2 h Gotowość do wchodzenia: po 6-10 h Przystosowane do podłóg ogrzewanych Również do nanoszenia pompą Niska zawartość chromianówZużycie: ok.

Sopro Rapidur M1 (769) Zaprawa szybkowiążąca do jastrychów (25KG)

Sopro Rapidur M1 (769) Zaprawa szybkowiążąca do jastrychów (25KG)

Ulepszona tworzywem sztucznym, gotowa, sucha zaprawa do wytwarzania szybkowiążących i szybko dojrzewających ­jastrychów cementowych. Do jastrychów ogrzewanych, zespolonych, pływających i jastrychów na warstwie oddzielającej. Szczególnie do wytwarzania jastrychów, gdzie konieczna jest oszczędność czasu lub do prac terminowych. Również pod słupki ogrodzeniowe.

POZJASTR 440 Jastrych cementowy(25KG)

POZJASTR 440 Jastrych cementowy(25KG)

Zaprawa budowlana w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy mineralnych i domieszek poprawiających właściwości użytkowe. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę, łatwą do rozprowadzania. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, o dużej wytrzymałości na obciążenia. Zaprawa przeznaczona jest do wykonywania cementowych podkładów podłogowych i posadzek oraz temu podobnych warstw dociskowych, podkładowych i kształtujących spadek, wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym także na tarasach i balkonach.

Jastrych płynny Alpha 2000, opak. 40 kg

Jastrych płynny Alpha 2000, opak. 40 kg

Oferujemy Jastrych płynnyAlpha 2000 fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka na bazie gipsu CA-C20-F5, do wylewania płynnych, samoniwelujących jastrychów wewnętrznych. Szczególnie zalecana na ogrzewanie podłogowe. Minimalna grubość: 25 mm (jastrych zespolony)Zużycie: ok. 18 kg/m²/10 mmWydajność: ok.

 Estrich E 225, Jastrych, opak. 25 kg lub 40 kg (zł/szt)

Estrich E 225, Jastrych, opak. 25 kg lub 40 kg (zł/szt)

Oferujemy podkłady pod posadzkiProsimy o wybór żądanej wielkości opakowania poprze zaznaczenie w oknie: opakowanie – wybierz. Cena podstawowa prezentowana obok zdjęcia produktu dotyczy opakowania 25 kgNowoczesna formuła jastrychu cementowego Baumit Estrich E225, pozwala w szybki i prosty sposób uzyskać mocne, równe i odporne na zniszczenia powierzchnie. Podkład podłogowy Baumit Estrich E225 umożliwia skutecznie eliminować trudności, jakie niesie ze sobą stosowanie tradycyjnej wylewki cementowej wykonywanej na budowie z piasku i cementu. Produkt może być stosowany na wszystkich podłożach mineralnych, do wykonywania jastrychów zespolonych i niezwiązanych z podłożem, pływających oraz ogrzewanych.

PCI Novoment Z1 Szybkowiążący cement  do jastrychów cementowych

PCI Novoment Z1 Szybkowiążący cement do jastrychów cementowych

- szybkosprawny cement jastrychowy do wykonywania jastrychów na warstwie rozdzielającej lub izolacyjnej oraz do jastrychów związanych;- możliwość wykonywania okładzin płytkowych po ok. 1 dniu;- długi czas użycia mimo krótkiego czasu twardnienia;- nadaje się do jastrychów z ogrzewaniem;- do warstw grubości od 10 do 100 mm przy jastrychach zwią-zanych; od 35 do 100 mm przy jastrychach na warstwie rozdzielającej lub izolacyjnej;- zakres stosowania: wewnątrz, na zewnątrz pod uszczelnienia w połączeniu z okładzinami ceramicznymi i płytami, posadzki. .

PCI Novoment Z3 Szybkowiążący cement  do jastrychów cementowych

PCI Novoment Z3 Szybkowiążący cement do jastrychów cementowych

- szybkosprawny cement jastrychowy do wykonywania jastrychów o przyspieszonym twardnieniu na warstwie rozdzielającej lub izolacyjnej oraz do jastrychów związanych;- możliwość wykonywania okładzin płytkowych po ok. 3 dniach;- nadaje się do jastrychów z ogrzewaniem;- do pomieszczeń o stałym obciążeniu wodą;- nadaje się do podawania pompą, również przy wyższych temperaturach;- zakres stosowania: wewnątrz, na zewnątrz, posadzki. .

 PCI Novoment M3 plus Gotowa zaprawa do szybkowiążących jastrychów cementowyc

PCI Novoment M3 plus Gotowa zaprawa do szybkowiążących jastrychów cementowyc

- szybka zaprawa jastrychowa z szybkosprawnymi cementami do szybkowiążących jastrychów związanych z podłożem, jak również do jastrychów na warstwie rozdzielającej lub izolacyjnej;- okładanie płytkami możliwe po ok. 3 dniach;- nadaje się do jastrychów z ogrzewaniem posadzkowym;- do pomieszczeń o stałym obciążeniu wodą;- jako zaprawa do szybkich napraw posadzek przemysłowych;- do warstw grubości od 30 do 80 mm przy jastrychach zwią-zanych; od 35 do 80 mm przy jastrychach na warstwie rozdzielającej lub izolacyjnej;- klasyfikacja jastrychów według normy DIN EN 13 813: CT-C25-F4-A12- zakres stosowania: wewnątrz i na zewnątrz, posadzki. .

PCI Novoment  M1 plus Gotowa zaprawa do szybkowią- żących jastrychów cementowych

PCI Novoment M1 plus Gotowa zaprawa do szybkowią- żących jastrychów cementowych

- gotowa zaprawa jastrychowa z szybkosprawnymi cementami do szybkowiążących jastrychów związanych z podłożem, jak również do jastrychów na warstwie rozdzielającej lub izolacyjnej;- okładanie płytkami możliwe po ok. 1 dniu;- nadaje się do jastrychów z ogrzewaniem;- do pomieszczeń o stałym obcią-żeniu wodą;- jako zaprawa do szybkich napraw posadzek przemysłowych;- do warstw grubości od 20 do 80 mm przy jastrychach zwią-zanych; od 30 do 80 mm przy jastrychach na warstwie rozdzielającej lub izolacyjnej;- klasyfikacja jastrychów według normy DIN EN 13 813: CT-C50-F7-A9- zakres stosowania: wewnątrz i na zewnątrz, posadzki.

PCI Repament Zaprawa naprawcza do pod- łoży betonowych i jastrychów  cementowych

PCI Repament Zaprawa naprawcza do pod- łoży betonowych i jastrychów cementowych

- szybkotwardniejąca, odporna na ścieranie zaprawa na spoiwie cementowym;- do napraw betonu i uszkodzonych jastrychów w warstwach grubości od 5 do 20 mm, po dodaniu żwiru - do 40 mm;- klasyfikacja jastrychów według normy DIN EN 13 813: CT-C35-F6-A12- zakres stosowania: wewnątrz i na zewnątrz budynku, posadzki, ściany. .

 PCI Repaplan Jastrych metakrylanowy do silnie obciążanych posadzek  przemysłowyc

PCI Repaplan Jastrych metakrylanowy do silnie obciążanych posadzek przemysłowyc

- dwuskładnikowa, szybkotwardniejąca zaprawa na bazie żywicy reakcyjnej, do trudnościeralnych i chemoodpornych zapraw naprawczych i jastrychów o grubościach warstwy od 7 mm;- do montowania kotew stalowych, słupków poręczy i ograniczeń jezdni;- przy +20 °C możliwość wchodzenia po 1 godzinie i po 2 godzinach możliwe pełneobciążenie; przy -10 °C pełne obciążenie możliwe po ok. 6 godzinach;- świadectwo kontroli Instytutu Bezpieczeństwa Pracy Stowarzyszenia Zawodowego (BIA); dzia-łanie utrudniające poślizg:klasa oceny R 13;- klasa materiału budowlanego: B1;- klasyfikacja jastrychów według normy DIN EN 13 813: SR-B2,0-AR0,5-IR7- zakres stosowania: wewnątrz i na zewnątrz budynku, posadzki. .

 PCI Repaplan Jastrych metakrylanowy do silnie obciążanych posadzek  przemysłowyc

PCI Repaplan Jastrych metakrylanowy do silnie obciążanych posadzek przemysłowyc

- dwuskładnikowa, szybkotwardniejąca zaprawa na bazie żywicy reakcyjnej, do trudnościeralnych i chemoodpornych zapraw naprawczych i jastrychów o grubościach warstwy od 7 mm;- do montowania kotew stalowych, słupków poręczy i ograniczeń jezdni;- przy +20 °C możliwość wchodzenia po 1 godzinie i po 2 godzinach możliwe pełneobciążenie; przy -10 °C pełne obciążenie możliwe po ok. 6 godzinach;- świadectwo kontroli Instytutu Bezpieczeństwa Pracy Stowarzyszenia Zawodowego (BIA); dzia-łanie utrudniające poślizg:klasa oceny R 13;- klasa materiału budowlanego: B1;- klasyfikacja jastrychów według normy DIN EN 13 813: SR-B2,0-AR0,5-IR7- zakres stosowania: wewnątrz i na zewnątrz budynku, posadzki. .