TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Linki i materiały do pobrania

Chcesz wymieniać się linkiem lub banerem z nami? Umieść link lub baner do naszego portalu na swojej stronie, a następnie skontaktuj się z nami. Jeśli wszystko się zgadza, niebawem Twój link lub baner znajdzie się poniżej.


Gotowy kod linku do nas:

<a href="http://www.taniachata.pl" target="_blank">Materiały budowlane i remontowe</a>


Gotowy kod wstawiający baner do nas:

<a href="http://www.taniachata.pl" target="_blank"><img src="http://www.taniachata.pl/images/banery/taniachata-pl-250x100-materialy-budowlane.gif" alt="Materiały budowlane i remontowe" border="0"></a>


Wygląd baneru:
Materiały budowlane


Strony branżowe i partnerskie:


Współpraca

Zapraszamy do współpracy sklepy, producentów i dystrybutorów chcących zaprezentować swoją ofertę na naszych stronach. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres wspolpraca@taniachata.pl.

Reklama

Podmioty zainteresowane reklamą na stronach serwisu TaniaChata.pl prosimy o kontakt bezpośredni na adres reklama@taniachata.pl lub pod nr tel. 531 002 902.

Patronat medialny

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym Twoją imprezę! Organizujesz targi, pokazy, budowlane wydarzenia branżowe? Skontaktuj się z nami poprzez adres wspolpraca@taniachata.pl aby uzyskać więcej informacji. Po szczegóły zapraszamy na stronę Patronat medialny.

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy