TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Meble łazienkowe w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić meble azienkowe w Twoim regionie.

Meble łazienkowe

Ceny w kategorii meble łazienkowe:
- od 48,09 zł do 4 767,74 zł

Tagi kategorii meble łazienkowe: Meble łazienkowe, Meble łazienkowe FILA, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie meble azienkowe FILA

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Meble łazienkowe FILA - Oferta i ceny

Meble łazienkowe FILA - ceny i oferta sklepów w kategorii meble łazienkowe. Sprawdź ceny mebli łazienkowych FILA i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż mebli łazienkowych FILA (tylko nowe meble łazienkowe FILA). Porównaj wykonanie i rodzaje mebli FILA a potem wybierz tanie meble łazienkowe FILA lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • FILAMeble łazienkowe

FILA - SZAFKA T-1

FILA - SZAFKA T-1

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka T-1 to toaletka z półkami i szufladami.

FILA - SZAFKA T-2

FILA - SZAFKA T-2

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka T-2 to toaletka z półkami i szufladami.

FILA - SZAFKA KB-4

FILA - SZAFKA KB-4

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka KB-4 to szafka stojąca z półkami oraz szufladą.

FILA - SZAFKA KB-5

FILA - SZAFKA KB-5

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka KB-5 to szafka stojąca z półkami oraz szufladą.

FILA - SZAFKA KB-6

FILA - SZAFKA KB-6

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka KB-6 to szafka stojąca z półkami oraz szufladą.

FILA - SZAFKA KB-7

FILA - SZAFKA KB-7

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka KB-7 to szafka stojąca z półkami oraz szufladą.

FILA - SZAFKA KB-8

FILA - SZAFKA KB-8

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka KB-8 to szafka stojąca z półkami oraz szufladą.

FILA - SZAFKA KR-1

FILA - SZAFKA KR-1

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka KR-1 to szafka stojąca z półkami oraz szufladami.

FILA - SZAFKA KR-2

FILA - SZAFKA KR-2

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka KR-2 to szafka stojąca z półkami oraz szufladami.

FILA - SZAFKA KR-3

FILA - SZAFKA KR-3

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka KR-3 to szafka stojąca z półkami oraz szufladami.

FILA - SZAFKA SB-1

FILA - SZAFKA SB-1

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SB-1 to szafka stojąca z półkami.

FILA - SZAFKA SB-2

FILA - SZAFKA SB-2

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SB-2 to szafka stojąca z szufladami.

FILA - SZAFKA SB-3

FILA - SZAFKA SB-3

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SB-3 to szafka stojąca z półkami oraz szufladami.

FILA - SZAFKA SB-4

FILA - SZAFKA SB-4

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SB-4 to szafka stojąca z półkami.

FILA - SZAFKA SB-5

FILA - SZAFKA SB-5

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SB-5 to szafka stojąca z wieszakiem.

FILA - SZAFKA SK-1

FILA - SZAFKA SK-1

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SK-1 to szafka stojąca z koszem, który pełni funkcję pojemnika na pranie.

FILA - SZAFKA SK-2

FILA - SZAFKA SK-2

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SK-2 to szafka stojąca z półkami, szufladami oraz koszem, który pełni funkcję pojemnika na pranie.

FILA - SZAFKA SK-3

FILA - SZAFKA SK-3

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SK-3 to szafka stojąca z półkami oraz szufladami.

FILA - SZAFKA SK-4

FILA - SZAFKA SK-4

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SK-4 to szafka stojąca z półkami, szufladami, koszem oraz pojemną szafkę z wieszakiem.

FILA - SZAFKA SK-4

FILA - SZAFKA SK-4

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SK-4 to szafka stojąca z półkami, szufladami, koszem oraz pojemną szafkę z wieszakiem.