TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Dachówka TITANIA FINESSE kasztanowa glazurowana

CREATON wprowadza kolejną w tym roku nowość kolorystyczną dla modelu TITANIA. Gama odcieni czołowego produktu marki została wzbogacona o barwę kasztanową w wersji glazurowanej FINESSE.

Dachówka TITANIA FINESSE kasztanowa glazurowana , fot. Creaton

Kolor kasztanowy, obok wprowadzonego ostatnio odcienia łupka, jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy poszukują na swój dach sprawdzonych przez lata – zawsze modnych – rozwiązań. Propozycja marki CREATON spotka się z uznaniem miłośników tradycyjnej elegancji. TITANIA, w odróżnieniu od najmodniejszej obecnie płaskiej formy dachówek w odcieniach szarości i czerni, zachwyca nigdy nieprzemijającym pięknem. Powierzchnia glazurowana FINESSE podkreśla głębię koloru, która nada błyszczącego akcentu i luksusowego charakteru każdej budowli.

TITANIA harmonijnie łączy klasykę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Powłoka glazurowana oraz liczne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w formie dachówki zapewniają trwałość dachu i bezpieczeństwo wszystkim, którzy pod nim zamieszkają. TITANIA zawsze sprawdza się na połaci, nawet na najbardziej skomplikowanych dachach. Dzięki możliwości optymalnego dopasowania rozstawu łat jest idealna jako pokrycie lukarny czy przy konstruowaniu wolego oka. Dzięki bogatej gamie ceramicznych dachówek funkcyjnych, gąsiorów, akcesoriów z metalu i aluminium oraz dodatków montażowych przyspiesza prace dekarskie. To stanowi oszczędność czasu i pieniędzy potrzebnych na wykonanie dachu.

 

Wymiary:

324 x 515 mm

Masa jednostkowa:

ok. 5 kg

Minimalne zużycie:

ok. 9 szt./mkw.

Minimalna szerokość krycia:

259 mm

Minimalny rozstaw łat:

ok. 382 mm

 

 

 
Zlecenia budowlane

Dodaj zlecenie bezpłatnie!

Dodaj zlecenie

Ogłoszenia budowlane

Dodaj bezpłatnie!

Dodaj ogłoszenie

Więcej nowości z branży

Aktualne promocje

Oferta finansowa

Polecane tematy

Materiały budowlane wg miasta

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy