TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Konferencja dla architektów – Ecophon pokazał najnowsze rozwiązania

5 października odbyła się uroczysta prezentacja nowego rozwiązania Ecophon w grupie systemów Focus. Nowa krawędź płyt FocusTM Ez ma ogromne możliwości zastosowań i niespotykany dotychczas układ geometryczny powierzchni sufitu.

Konferencja dla architektów – Ecophon pokazał najnowsze rozwiązania, fot. Ecophon

Odświeżono również paletę kolorystyczną sufitów akustycznych. Aktualnie tworzy ją 16 kolorów, w tym aż 12 zupełnie nowych, wychodzących naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom architektów. Nowe kolory i rozwiązania pozwolą na wdrażanie w życie ciekawych pomysłów. Dodatkowo Ecophon przedstawił 6 systemów uzupełniających, zapewniających unikalne rozwiązania pozwalające uzyskać stylowe zmiany poziomów, wykończenia na styku ścian oraz uwzględnić elementy wolnowiszące. To wszystko, a także udoskonalona integracja z elementami wentylacji oraz oświetlenia, pozwala w dużym stopniu podnieść walory estetyczne każdego sufitu.

W wydarzeniu marki Ecophon wzięli udział architekci oraz wykonawcy sufitów podwieszanych z całej Polski. Konferencję wprowadzającą poprowadził Zarząd i kierownictwo marki w Polsce oraz gość specjalny ze Szwecji. Przygotowane zostały również wystawy, na których można było zobaczyć z bliska nowe rozwiązania, ocenić walory wizualne i porozmawiać z przedstawicielami o prezentowanych produktach. Zwieńczeniem konferencji był koncert oraz gra integracyjna, w której uczestnicy zmierzyli się m.in. z zadaniem akustycznym i zagadkami ze szwedzkimi akcentami, przypominającymi rodowód marki Ecophon.

 
Zlecenia budowlane

Dodaj zlecenie bezpłatnie!

Dodaj zlecenie

Ogłoszenia budowlane

Dodaj bezpłatnie!

Dodaj ogłoszenie

Więcej nowości z branży

Aktualne promocje

Oferta finansowa

Polecane tematy

Materiały budowlane wg miasta

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy