TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Nowość! Elegancja akustyki z nowym systemem Focus

Ecophon Focus™ to najszersza rodzina produktów marki Ecophon stworzona z myślą o ludziach i ich potrzebach. Linia sufitów podwieszanych Focus wyróżnia się znakomitymi parametrami akustycznymi, atrakcyjnym wzornictwem oraz dużą różnorodnością zastosowań.

Ecophon_Focus_Ez_fot._Ecophon

Ecophon Focus™ Ez to nowy sufit o ukośnie przyciętych krawędziach przypominających ostrze piły, które nadadzą wnętrzom prawdziwie niepowtarzalny wygląd i klimat. Pomysł na Focus™ Ez zrodził się w trakcie konkursu dla architektów – uczestnicy przedstawili najlepsze pomysły, które pomogą im wcielić w życie nowe koncepcje architektoniczne.

Focus Ez posiada wbudowaną, widoczną konstrukcję nośną oraz ukośnie ścięte krawędzie, co otwiera szerokie pole do popisu w aranżacji wnętrza. Zmieniając kierunek ułożenia płyt, można w łatwy sposób uzyskać ciekawe efekty wizualne, całkowicie zmieniając wygląd sufitu. Poza unikalną krawędzią FocusTM Ez, dostępną od października tego roku, udoskonalony został również system Focus™ Lp, dzięki czemu montaż jest znacznie łatwiejszy. Zmodyfikowana została również integracja sufitów z oświetleniem oraz wentylacją.

Mocnym akcentem wizualnym jest również zaktualizowanie palety kolorów obejmującej teraz 16 atrakcyjnych, inspirowanych naturą barw, które świetnie wpiszą się w aranżację każdego wnętrza.

Rodzina produktów Ecophon Focus™ obejmuje sześć dodatkowych, unikalnych rozwiązań pozwalających uzyskać stylowe zmiany poziomów, wykończenia na styku ścian oraz uwzględnić elementy wolnowiszące, które poprawiają estetykę.

 

 

 

 
Zlecenia budowlane

Dodaj zlecenie bezpłatnie!

Dodaj zlecenie

Ogłoszenia budowlane

Dodaj bezpłatnie!

Dodaj ogłoszenie

Więcej nowości z branży

Aktualne promocje

Oferta finansowa

Polecane tematy

Materiały budowlane wg miasta

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy