TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Przyjazna i cicha przestrzeń dzięki Ecophon Master™

W otwartych przestrzeniach biurowych, a także w salach wykładowych i szkolnych – wszędzie tam, gdzie akustyka odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu komfortowych warunków do pracy i nauki – potrzebne są rozwiązania, pozwalające skutecznie zmniejszyć pogłos i ograniczyć hałas. Tam, gdzie najważniejsza jest komunikacja słowna materiały takie zdecydowanie poprawiają zrozumiałość mowy.

Ecophon Master fot. Ecophon

Rodzina sufitów akustycznych Ecophon Master™ to bogata oferta sufitów dźwiękochłonnych efektywnie tłumiących hałas. Gama składa się z płyt w różnych formatach i zróżnicowanej grubości, dostępnych w 7 krawędziach i dwóch charakterystykach chłonności. Wszystkie dają możliwość odpowiedniego doboru płyt do wymagań pomieszczeń.

W rodzinie sufitów Master™ są też dwa unikalne rozwiązania: Master Rigid™ oraz Master™ Matrix. Pierwszy z nich ma podwyższoną odporność mechaniczną i jest dedykowany do pomieszczeń o wzmożonej aktywności, jak np. korytarze szkolne, świetlice itp. Druga podgrupa – Master™ Matrix – to unikatowy system geometrycznie uporządkowanych kształtów, o różnych wielkościach, tworzących pola lub szeregi wolnowiszących paneli, z możliwością łatwego dostępu do stropu w razie potrzeby.

Lekkie, uporządkowane geometrycznie panele umożliwiają swobodne projektowanie instalacji, jak również stosowanie ich w systemach TABS (stropy aktywne termicznie). Jest to idealne rozwiązanie w otwartych przestrzeniach, gdzie jest wymagany duży stopień pokrycia stropu, a montaż sufitu od ściany do ściany jest niemożliwy lub niepożądany.

Powierzchnia licowa płyt Ecophon Master™ jest pokryta nowoczesną powłoką Akutex™ FT, dzięki której produkt nie tylko spełnia najwyższe parametry techniczne, ale jest też łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Posiada również wysoki współczynnik odbicia światła, co wpływa korzystnie na doświetlenie pomieszczeń.

 
Zlecenia budowlane

Dodaj zlecenie bezpłatnie!

Dodaj zlecenie

Ogłoszenia budowlane

Dodaj bezpłatnie!

Dodaj ogłoszenie

Więcej nowości z branży

Aktualne promocje

Oferta finansowa

Polecane tematy

Materiały budowlane wg miasta

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy