TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

O Nas

TaniaChata.pl to pierwsza w Polsce porównywarka cen materiałów budowlanych. Polecamy ją każdemu, kto zdecydował się na postawienie własnego domu, jest już w trakcie budowy albo planuje remont. Bez względu na region.

Za nami lata gigantycznego boomu budowlanego i spekulacyjnych podwyżek cen. Oraz rok kryzysu finansowego i gwałtownego załamania sprzedaży. Przed nami kolejne nieprzewidywalne lata. Ale to nie oznacza, że za suporex, cement, dachówki czy okna trzeba przepłacać. Wystarczy wiedzieć, kto, co i za ile oferuje? Gdzie i u kogo aktualnie są promocje? Które sieci i które hurtownie materiałów budowlanych wyprzedają resztki oferując atrakcyjne ceny.

Dla tych, którzy wolą mieszkania, mamy ofertę polskich deweloperów. Wskazujemy co i za ile można kupić w polskich miastach. Bo jeśli spłacać mieszkanie przez całe życie, to trzeba wybrać najlepszą ofertę w dobrej cenie.

W naszym portalu prezentujemy wyłącznie ceny brutto. Czyli te, które rzeczywiście trzeba zapłacić przy odbiorze. Nad rzetelnością informacji czuwają koordynatorka projektów internetowych, inżynier budownictwa, dziennikarz i informatyk-bankowiec. A nad aktualizowaniem bazy danych nasi współpracownicy. Jednak wszelkie zawarte informacje na stronie www.taniachata.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych, bez żadnej odpowiedzialności. Również w przypadku sprzedaży konsumenckiej w rozumieniu Ustawy z dn. 27.07.02r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, zawarte na tej stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art.4 ust.3 Ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art.4 ust.2 Ustawy.

Portal TaniaChata.pl nie rości sobie żadnych praw do prezentowanych znaków firmowych w portalu. Są one własnością firm oferujących dobre produkty w dobrych cenach.

Współpraca

Sklepy, producentów i dystrybutorów chcących zaprezentować swoją ofertę na naszych stronach zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@taniachata.pl.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy sklepy, producentów i dystrybutorów chcących zaprezentować swoją ofertę na naszych stronach. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres wspolpraca@taniachata.pl.

Reklama

Podmioty zainteresowane reklamą na stronach serwisu TaniaChata.pl prosimy o kontakt bezpośredni na adres reklama@taniachata.pl lub pod nr tel. 531 002 902.

Patronat medialny

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym Twoją imprezę! Organizujesz targi, pokazy, budowlane wydarzenia branżowe? Skontaktuj się z nami poprzez adres wspolpraca@taniachata.pl aby uzyskać więcej informacji. Po szczegóły zapraszamy na stronę Patronat medialny.

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy