TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Płyty fundamentowe w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić pyty fundamentowe w Twoim regionie.

Płyty fundamentowe

Tradycyjne fundamenty wymagają dużych nakładów pracy. Płyty fundamentowe to rzadziej stosowany rodzaj fundamentu w Polsce, na jakim można posadawiać domy. Płytę taką wykonuje się jako żelbetową, pod całym budynkiem. Fundament płytowy stanowi zarazem konstrukcję podłogi na gruncie. W Polsce rozwiązanie to stosuje się na słabych gruntach, pod lekkie, niepodpiwniczone domy budowane w technologii lekkiego szkieletu drewnianego.
Zaletą płyt fundamentowych jest ograniczenie robót ziemnych-wystarczy bowiem zdjęcie warstwy humusu , ale ze względu na przemarzanie- należy zastąpić grunt rodzinny warstwami dokładnie zagęszczonego tłucznia lub żwiru o różnej granulacji.
Posadawianie domów na płycie fundamentowej jest bardzo popularne w Norwegii, gdzie kruszywo kamienne jest wyjątkowo tanie. Fundament płytowy jest zarazem konstrukcją podłogi na gruncie.

Tagi kategorii płyty fundamentowe: Płyty fundamentowe, Ceny, Cennik, Ostrołęka, Sprzedaż, Oferta, Tanie pyty fundamentowe

Praktyczne porady

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Płyty fundamentowe - Ceny - Ostrołęka

Płyty fundamentowe - ceny i oferta sklepów w kategorii płyty fundamentowe. Sprawdź ceny płyty fundamentowe i porównaj produkty w sklepach.Opcje filtrowania:

  • OstrołękaPłyty fundamentowe

Uppsss! Nie udało nam się znaleźć produktów spełniających podane kryteria. Usuń albo zmień miasto lub region bądź zwiększ przedział cenowy.