TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Taniej z przydomowymi oczyszczalniami ścieków.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków zbudowane są w oparciu o nowoczesne technologie oczyszczania ścieków. Są to oczyszczalnie w pełni biologiczne, wykorzystujące pracę osadu czynnego.

Nie wymagają systemu drenażu, a skuteczność oczyszczania jest na poziomie 95 - 97%, dzięki czemu możemy otrzymać czystą wodę nadającą się do podlewania ogródka. Powierzchnia jaka zajmuje przydomowa oczyszczalnia ścieków zajmuje około.4 m kw. Ponadto oczyszczalnie nie wydzielają przykrych zapachów, ponieważ nie ma w nich procesu gnilnego. W oczyszczalni nie trzeba wybierać żadnych osadów. Koszt oczyszczalni ścieków dla 6 osób wynosi około 7000 zł. Koszt wykonania szamba szczelnego zwykle wynosi od 3500 zł. Za to różnice w eksploatacji są znaczne. Koszt jednorazowego opróżnienia szamba to około 80 zł. W przypadku oczyszczalni nie mamy kosztu wywozu. Po roku zatem zwraca nam się koszt zakupu przydomowej oczyszczalni ścieków. Ponadto chronimy środowisko, ponieważ szamba często są nieszczelne.

Oczyszczona woda zrzucana jest najczęściej do studni chłonnej, może zostać także odprowadzona do jakiegoś cieku wodnego, rzeki, jeziora czy np. rowu melioracyjnego.Sprawdź produkty


Zlecenia budowlane

Dodaj zlecenie bezpłatnie!

Dodaj zlecenie

Ogłoszenia budowlane

Dodaj bezpłatnie!

Dodaj ogłoszenie

Tematy porad budowlanych

Oferta finansowa

Nowości z branży budowlanej

Popularne porady budowlane

Materiały budowlane wg miasta

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy