TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Ściany z drewna w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić ciany z drewna w Twoim regionie.

Ściany z drewna

Ściany o konstrukcji szkieletowej
Ściany o szkielecie drewnianym są dużo lżejsze i cieńsze od murowanych. Są bardzo ciepłe dzięki wypełnieniu ścian wełną mineralną.
Konstrukcję domu szkieletowego zbija się na budowie z suszonego przemysłowo, czterostronnie struganego drewna.
Od zewnątrz przybija się do szkieletu usztywniające całość poszycie z płyt drewnopochodnych ( płyta OSB). Od zewnątrz dom wykańcza się poprzez obmurowanie cegła, obłożeni e sidingiem , obmurowanie cegłą licową, lub wykończenie tynkiem u cienkowarstwowym na dodatkowym ociepleniu z wełny mineralnej lub styropianu ryflowanego.
Od strony wewnętrznej ściana wykończona jest płytami gips-kartonowymi.

Warto zwrócić uwagę, że w domu szkieletowym folia paroizolacyjna powinna być ułożona po wewnętrznej stronie izolacji termicznej, a wiatroizolacja - na poszyciu zewnętrznym ściany. Nie wolno pomylić folii paroizolacyjnej z wiatroizolacją. W innym przypadku taki błąd może spowodować trwałe zawilgocenie powstanie grzybów.

Tagi kategorii ściany z drewna: Ściany z drewna, Ceny, Cennik, Jasło, Sprzedaż, Oferta, Tanie ciany z drewna

Praktyczne porady

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Ściany z drewna - Ceny - Jasło

Ściany z drewna - ceny i oferta sklepów w kategorii ściany z drewna. Sprawdź ceny ścian z drewna i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż ścian drewaninych (tylko nowe ściany z drewna). Porównaj wykonanie i rodzaje ścian drewnianych a potem wybierz tanie ściany z drewna lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • JasłoŚciany z drewna

Uppsss! Nie udało nam się znaleźć produktów spełniających podane kryteria. Usuń albo zmień miasto lub region bądź zwiększ przedział cenowy.