TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Ściany z gazobetonu w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić ciany z gazobetonu w Twoim regionie.

Ściany z gazobetonu

Składnikami betonu komórkowego jest kruszywo – piasek lub popioły lotne, spoiwo – cement i wapno oraz spulchniacz – proszek lub pasta aluminiowa. Betony komórkowe produkowane są w odmianach 300 do 800. Im wyższa klasa bloczka tym wytrzymałość na ściskanie większa, ale mniejsza izolacyjność cieplna.
Podstawowym elementami na mury są bloczki i płyty gazobetonowe. Z gazobetonu wykonuje się nadproża, kształtki, płyty stropowe i dachowe. Gazobeton, ale tym samym łatwo go uszkodzić..
Do zalet należy to ze jest materiałem lekkim, łatwo się docina, bruzduje. Do wad należy mniejsza trwałość,. Ponadto nie ma takiej odporności na grzyby i zawilgocenie jak ceramika.

Tagi kategorii ściany z gazobetonu: Ściany z gazobetonu, Ściany z gazobetonu CEGŁY/PUSTAKI, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie ciany z gazobetonu CEGŁY/PUSTAKI

Praktyczne porady

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Ściany z gazobetonu CEGŁY/PUSTAKI - Oferta i ceny

Ściany z gazobetonu - ceny i oferta sklepów w kategorii ściany z gazobetonu. Sprawdź ceny ścian z gazobetonu i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż ścian z gazobetonu (tylko nowe ściany z gazobetonu). Porównaj wykonanie i rodzaje ściany a potem wybierz tanie ściany z gazobetonu lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • CEGŁY/PUSTAKIŚciany z gazobetonu

Uppsss! Nie udało nam się znaleźć produktów spełniających podane kryteria. Usuń albo zmień miasto lub region bądź zwiększ przedział cenowy.