TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Bydgoszcz - sklepy Art-Bud

Sprawdź miejsce na mapie w którym kupisz SIDING, LISTWY WYKOŃCZENIOWE, Narożnik zewnętrzny, kolorowy, 3050 mm (szt)!


Bydgoszcz - Sklepy Art-Bud

  • Bydgoszcz
  • ul. Towarowa 28


SIDING, LISTWY WYKOŃCZENIOWE, Narożnik zewnętrzny, kolorowy, 3050 mm (szt)

SIDING, LISTWY WYKOŃCZENIOWE, Narożnik zewnętrzny, kolorowy, 3050 mm (szt)

SIDING - LISTWY WYKOŃCZENIOWE, Narożnik zewnętrzny, kolorowy, 3050 mm Siding, to nowoczesny, trwały i estetyczny materiał budowlany, produkowany z PVC z dodatkiem różnych substancji chemicznych zwiększających jego wytrzymałość i elastyczność. Siding to estetyczny, nietoksyczny, niepalny, niekorodujący, odporny na złe warunki atmosferyczne i większość chemikaliów materiał budowlany. Pod wpływem pogodowych zmian temperatur (niskie temperatury zimą, i wysokie latem) nie pęka i nie kruszy się. Łatwy w utrzymaniu, nie wymaga konserwacji, dobrze myje się wodą z dodatkiem detergentów. Siding jest przeznaczony do wszelkiego typu budownictwa od domków jednorodzinnych i letniskowych po wielokondygnacyjne bloki mieszkalne, obiekty handlowe i przemysłowe oraz użyteczności publicznej, a nawet budynki gospodarcze. Można montować go na wszystkich konstrukcjach budynków zarówno drewnianych jak i murowanych - surowych i otynkowanych. Siding zezwala na na szybkie, łatwe i efektowne ocieplenie i odnowienie starych, zniszczonych budynków. Technologia ta pozwala nam uzyskać znaczną oszczędność energii cieplnej, a wysoka trwałość eliminuje kosztowne remonty. Panel standard posiada fakturę płytką. Panel premium posiada fakturę głęboką. Uzupełnieniem sidingu jest szeroka gama listew wykończeniowych niezbędnych do jego montażu. Posiadane atesty i certyfikaty 1. Aprobatę Techniczną ITB nr AT-15-3040/98 2. Klasyfikację Ogniową nr NP-962/97 3. Atest Higieniczny PZH nr B-1552/97, 4. Potwierdzeniem wysokiej jakości sidingu Boryszew jest posiadany przez firmę certyfikat jakości ISO 9001.

Sklepy Art-Bud

SIDING, LISTWY WYKOŃCZENIOWE, Narożnik zewnętrzny, kolorowy, 3050 mm (szt)

Adresy sklepów Art-Bud w których kupisz SIDING, LISTWY WYKOŃCZENIOWE, Narożnik zewnętrzny, kolorowy, 3050 mm (szt).

Wybierz z listy miasto lub województwo w którym dostępne są punkty sprzedaży Art-Bud oferujące SIDING, LISTWY WYKOŃCZENIOWE, Narożnik zewnętrzny, kolorowy, 3050 mm (szt).


Oferta Art-Bud

Sprawdź jakie jeszcze produkty oferuje Art-Bud!Inne

O Art-Bud

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ART-BUD jest jednym z najczęściej wybieranych dostawców materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz narzędzi na ogólnopolskim rynku budowlanym już od 1991 roku. Również w wielu krajach europejskich znajdują się klienci zadowoleni z usług świadczonych przez P.W. ART-BUD co jest możliwe głównie dzięki prowadzonej sprzedaży internetowej.
Klienci firmy ART-BUD to przede wszystkim firmy budowlane, hurtownie oraz klienci indywidualni.
Oferta sklepu ART-BUD oferuje szeroka gamę materiałów budowlanych, remontowych i wykończeniowych.

Art-Bud - inne produkty

Materiały budowlane w regionach

Sklepy z materiałami budowlanymi

Sklep Artbud

Nasze serwisy