TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Bydgoszcz - sklepy Art-Bud

Sprawdź miejsce na mapie w którym kupisz Wpust podłogowy Practicus z dociskowym kołnierzem uszel. odpływ pion. KESSEL (szt)!


Bydgoszcz - Sklepy Art-Bud

  • Bydgoszcz
  • ul. Towarowa 28


Wpust podłogowy Practicus z dociskowym kołnierzem uszel. odpływ pion. KESSEL (szt)

Wpust podłogowy Practicus z dociskowym kołnierzem uszel. odpływ pion. KESSEL (szt)

Wpusty podłogowe z tworzywa sztucznego do stosowania w obiektach. Z przepustowością wynoszącą 1,8 l/s nadają się również do pryszniców z dużym odbiorem wody. Korpusy dostępne są w średnicach DN 50/ DN 70/ DN 100.Wpust podłogowy Practicus z odpływem pionowym wyposażony jest w wyjmowany syfon (wysokość zamknięcia wodnego 50mm), uszczelkę wargową, pokrywę ochronną na czas zabudowy, kołnierz uszczelniający dociskowy i przeciwkołnierz ze stali nierdzewnej oraz nasadkę ABs. Ten model dostępny jest z kratką ze wzorem owalu 120 x 120 mm i ramą ze stali nierdzewnej, z systemem lock&Lift, klasa L15.Korpusy Practicus można łączyć z wszystkimi nasadkami z kolekcji KESSEL, również z nasadkami odpływu liniowego „LINEARIS“. Zalety Łatwa zabudowa dzięki możliwości dopasowania nasady. Cechy nasady: obrotowa, nachylana, regulowana na wysokość Quick-Fit: uszczelka przejściowa do wprowadzenia w nawiercony otwór korpusu – ułatwia zabudowę ( minimalne nawiercenie Ø160 bez napełniania)Teraz także dostępny w wielkości DN 50 Niski poziom hałasuSzybkie i łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanemu syfonowi Wysoka przepustowość 1,8 l/sRYSUNEK TECHNICZNYWybranie 180 x 180 mm

Sklepy Art-Bud

Wpust podłogowy Practicus z dociskowym kołnierzem uszel. odpływ pion. KESSEL (szt)

Adresy sklepów Art-Bud w których kupisz Wpust podłogowy Practicus z dociskowym kołnierzem uszel. odpływ pion. KESSEL (szt).

Wybierz z listy miasto lub województwo w którym dostępne są punkty sprzedaży Art-Bud oferujące Wpust podłogowy Practicus z dociskowym kołnierzem uszel. odpływ pion. KESSEL (szt).


Oferta Art-Bud

Sprawdź jakie jeszcze produkty oferuje Art-Bud!Inne

O Art-Bud

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ART-BUD jest jednym z najczęściej wybieranych dostawców materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz narzędzi na ogólnopolskim rynku budowlanym już od 1991 roku. Również w wielu krajach europejskich znajdują się klienci zadowoleni z usług świadczonych przez P.W. ART-BUD co jest możliwe głównie dzięki prowadzonej sprzedaży internetowej.
Klienci firmy ART-BUD to przede wszystkim firmy budowlane, hurtownie oraz klienci indywidualni.
Oferta sklepu ART-BUD oferuje szeroka gamę materiałów budowlanych, remontowych i wykończeniowych.

Art-Bud - inne produkty

Materiały budowlane w regionach

Sklepy z materiałami budowlanymi

Sklep Artbud

Nasze serwisy