TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Stołki barowe w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić stoki barowe w Twoim regionie.

Stołki barowe

Tagi kategorii stołki barowe: Stołki barowe, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie stoki barowe

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Stołki barowe - Ceny

Stołki barowe - ceny i oferta sklepów w kategorii stołki barowe. Sprawdź ceny stołków barowych i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż stołków barowych (tylko nowe stołki barowe). Porównaj modele i rodzaje stołków a potem wybierz tanie stołki barowe lub produkty renomowanych producentów.HOKER CLUB  UNIQUE

HOKER CLUB UNIQUE

Opis produktu HOKER CLUB Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stołków i hokerów renomowanej marki Unique. Doskonale sprawdzają się zarówno w barach, restauracjach, jak i w nowoczesnych.

HOKER CUBE  UNIQUE

HOKER CUBE UNIQUE

Opis produktu HOKER CUBE Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stołków i hokerów renomowanej marki Unique. Doskonale sprawdzają się zarówno w barach, restauracjach, jak i w nowoczesnych.

Hoker STILO UNIQUE

Hoker STILO UNIQUE

Opis produktu Stołek barowy hoker STILO UNIQUE. Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne krzeseł barowych i hokerów renomowanej marki Unique. Doskonale sprawdzają się zarówno w barach,.

HOKER CARINO UNIQUE

HOKER CARINO UNIQUE

Opis produktu HOKER CARINO Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stołków i hokerów renomowanej marki Unique. Doskonale sprawdzają się zarówno w barach, restauracjach, jak i w nowoczesnych.

HOKER SPOONY UNIQUE

HOKER SPOONY UNIQUE

Opis produktu HOKER SPOONY Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stołków i hokerów renomowanej marki Unique. Doskonale sprawdzają się zarówno w barach, restauracjach, jak i w nowoczesnych.

STOLIK CAIPI UNIQUE

STOLIK CAIPI UNIQUE

Opis produktu STOLIK CAIPI UNIQUE Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stolików renomowanej marki Unique. Stolik barowy doskonale wygląda w nowocześnie urządzonych mieszkaniach,.

STOLIK ROUND UNIQUE

STOLIK ROUND UNIQUE

Opis produktu STOLIK ROUND UNIQUE Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stolików renomowanej marki Unique. Stolik barowy doskonale wygląda w nowocześnie urządzonych mieszkaniach,.

HOKER SWINGER UNIQUE

HOKER SWINGER UNIQUE

Opis produktu HOKER SWINGER Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stołków i hokerów renomowanej marki Unique. Doskonale sprawdzają się zarówno w barach, restauracjach, jak i w nowoczesnych.

STOLIK BISTRO UNIQUE

STOLIK BISTRO UNIQUE

Opis produktu STOLIK BISTRO UNIQUE Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stolików renomowanej marki Unique. Stolik barowy doskonale wygląda w nowocześnie urządzonych mieszkaniach,.

HOKER CUBE BLACK UNIQUE

HOKER CUBE BLACK UNIQUE

Opis produktu HOKER CUBE BLACK Nowoczesna stylistyka, funkcjonalność i estetyka wykonania to cechy charakterystyczne stołków i hokerów renomowanej marki Unique. Doskonale sprawdzają się zarówno w barach, restauracjach, jak i w nowoczesnych.

Hoker JOLA

Hoker JOLA

Opis produktu Hoker JOLA firmy NOWY STYL Firma Nowy Styl działa na rynku od 1992 roku i należy do jednej z największych grup produkujących meble- Nowy Styl Group. W ofercie firmy znajdują się komfortowe fotele gabinetowe, wygodne krzesła biurowe, nowoczesne krzesła,.

Stołek barowy ZETA

Stołek barowy ZETA

Opis produktu Stołek barowy ZETA firmy NOWY STYL Firma Nowy Styl działa na rynku od 1992 roku i należy do jednej z największych grup produkujących meble- Nowy Styl Group. W ofercie firmy znajdują się komfortowe fotele gabinetowe, wygodne krzesła biurowe, nowoczesne.

Stołek barowy Bingo

Stołek barowy Bingo

Opis produktu STOŁEK BAROWY BINGO NOWY STYL Firma Nowy Styl należy do jednej z największych grup produkujących meble. Marka Nowy Styl posiada ofertę produktów bogatą w zróżnicowane materiały oraz kolorystykę, dzięki której idealnie.

Stołek barowy RETRO

Stołek barowy RETRO

Opis produktu Stołek barowy RETRO firmy NOWY STYL Firma Nowy Styl działa na rynku od 1992 roku i należy do jednej z największych grup produkujących meble- Nowy Styl Group. W ofercie firmy znajdują się komfortowe fotele gabinetowe, wygodne krzesła biurowe, nowoczesne.

Stołek barowy Baleno

Stołek barowy Baleno

Opis produktu STOŁEK BAROWY BALENO NOWY STYL Firma Nowy Styl należy do jednej z największych grup produkujących meble. Marka Nowy Styl posiada ofertę produktów bogatą w zróżnicowane materiały oraz kolorystykę, dzięki której idealnie.

Stołek barowy Bistro

Stołek barowy Bistro

Opis produktu STOŁEK BAROWY BISTRO NOWY STYL Firma Nowy Styl należy do jednej z największych grup produkujących meble. Marka Nowy Styl posiada ofertę produktów bogatą w zróżnicowane materiały oraz kolorystykę, dzięki której idealnie.

Stołek barowy JOLA 78

Stołek barowy JOLA 78

Opis produktu Stołek barowy JOLA 78 firmy NOWY STYL Firma Nowy Styl działa na rynku od 1992 roku i należy do jednej z największych grup produkujących meble- Nowy Styl Group. W ofercie firmy znajdują się komfortowe fotele gabinetowe, wygodne krzesła biurowe, nowoczesne.

Stołek barowy CALDO 78

Stołek barowy CALDO 78

Opis produktu Stołek barowy CALDO 78 firmy NOWY STYL Firma Nowy Styl działa na rynku od 1992 roku i należy do jednej z największych grup produkujących meble- Nowy Styl Group. W ofercie firmy znajdują się komfortowe fotele gabinetowe, wygodne krzesła biurowe, nowoczesne.

Stołek barowy DOLCE 78

Stołek barowy DOLCE 78

Opis produktu Stołek barowy DOLCE 78 firmy NOWY STYL Firma Nowy Styl działa na rynku od 1992 roku i należy do jednej z największych grup produkujących meble- Nowy Styl Group. W ofercie firmy znajdują się komfortowe fotele gabinetowe, wygodne krzesła biurowe, nowoczesne.

Stołek barowy DOLCE 78

Stołek barowy DOLCE 78

Opis produktu Stołek barowy DOLCE 78 firmy NOWY STYL Firma Nowy Styl działa na rynku od 1992 roku i należy do jednej z największych grup produkujących meble- Nowy Styl Group. W ofercie firmy znajdują się komfortowe fotele gabinetowe, wygodne krzesła biurowe, nowoczesne.