TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Systemy rynnowe

Opcje wyszukiwania

Systemy rynnowe w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić systemy rynnowe w Twoim regionie.

Systemy rynnowe

Rynny stalowe wykonuje się z blachy ocynkowanej ogniowo i są trwałe. Ich powierzchnia jest polakierowana lub powlekana obustronnie ochronnymi powłokami, dzięki którym wydłuża się trwałość. Dzięki powłokom są bardziej odporne na korozję.
Oprócz rynien stalowych są także rynny z blachy tytanowo-cynkowej. Są on trwale i odporne na warunki atmosferyczne.
Odporne na na korozję i najładniej wyglądają rynny miedziane. Gdy jest nowa to błyszczy ale po jakimś czasie w wyniku utleniania pokrywa się ciemniejszą barwą brązu. Montaż rynien miedzianych odbywa się taj jak rynien ocynkowanych. Należy zwrócić uwagę na to, żeby żadna z z miedzianych części nie miała styczności z innymi metalami. Na przykład jeżeli mamy dach pokryty blachą stalową to nie można stosować rynien miedzianych ze względów na korozję.
Orynnowanie z tworzywa sztucznego jest proste w montażu ze względu na lekkość idealne dopasowanie. Są tez odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Oprócz czyszczenia nie wymagają konserwacji. Producenci oferują rynny w wielu kolorach.
Podczas montażu najczęstszymi błędami są zbyt mały spadek rynny, słabe mocowanie haków, brak blachy okapowej.

Ceny w kategorii systemy rynnowe:
- od 2,43 zł do 1 766,78 zł

Tagi kategorii systemy rynnowe: Systemy rynnowe, Systemy rynnowe Bricomarche, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie systemy rynnowe Bricomarche

O Bricomarche

Bricomarche to sieć supermarketów z asortymentem z sektorów budowanie, majsterkowanie, dekoracja i ogród. Sieć sklepów dostępna w 43 miastach w Polsce.

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Systemy rynnowe Bricomarche - Oferta i ceny

Systemy rynnowe Bricomarche - ceny i oferta sklepów w kategorii systemy rynnowe. Sprawdź ceny rynien Bricomarche i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż rynien Bricomarche (tylko nowe rynny Bricomarche). Porównaj parametry i rodzaje systemów rynnowych Bricomarche a potem wybierz tanie rynny Bricomarche lub produkty renomowanych producentów.

Opcje filtrowania:

  • BricomarcheSystemy rynnowe

Rura RL

Rura RL

RL - 13, dł. 2 m; dostępne inne wymiary; *złączki 3 szt. - od 1,19/op. .

Rura PE-X

Rura PE-X

wym. 16 x 2 mm; zastosowanie wewnętrzne, do przesyłania wody zimnej i ciepłej, do instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowego;.

Rura PE-X

Rura PE-X

wym. 16 x 2 mm; zastosowanie wewnętrzne, do przesyłania wody zimnej i ciepłej, do instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowego;.