TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Szafki wiszące w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić szafki wiszce w Twoim regionie.

Szafki wiszące

Ceny w kategorii szafki wiszące:
- od 52,90 zł do 2 025,85 zł

Tagi kategorii szafki wiszące: Szafki wiszące, Szafki wiszące FILA, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie szafki wiszce FILA

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Szafki wiszące FILA - Oferta i ceny

Szafki wiszące FILA - ceny i oferta sklepów w kategorii szafki wiszące. Sprawdź ceny szafek wiszących FILA i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż szafek wiszących FILA (tylko nowe szafki wiszące FILA). Porównaj wykonanie i rodzaje szafek FILA a potem wybierz tanie szafki wiszące FILA lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • FILASzafki wiszące

FILA - SZAFKA N-1

FILA - SZAFKA N-1

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka N-1 to narożna szafka wisząca stworzona specjalnie do zabudowy narożników.

FILA - SZAFKA N-2

FILA - SZAFKA N-2

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. afka N-2 to narożna szafka wisząca stworzona specjalnie do zabudowy narożników.

FILA - SZAFKA P-1

FILA - SZAFKA P-1

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka P-1 to wisząca szafka pozioma - pawlaczowa.

FILA - SZAFKA P-2

FILA - SZAFKA P-2

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka P-2 to wisząca szafka pozioma - pawlaczowa.

FILA - SZAFKA P-3

FILA - SZAFKA P-3

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka P-3 to wisząca szafka pozioma - pawlaczowa.

FILA - SZAFKA W-1

FILA - SZAFKA W-1

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-1 to wisząca półka zamykana frontem.

FILA - SZAFKA W-2

FILA - SZAFKA W-2

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-2 to wisząca półka zamykana frontem.

FILA - SZAFKA W-3

FILA - SZAFKA W-3

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-3 to wisząca półka zamykana podwójnym frontem.

FILA - SZAFKA W-4

FILA - SZAFKA W-4

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-4 to wisząca półka zamykana podwójnym frontem.

FILA - SZAFKA W-5

FILA - SZAFKA W-5

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-5 to wisząca półka zamykana podwójnym frontem.

FILA - SZAFKA SL-0

FILA - SZAFKA SL-0

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SL-0 to wisząca półka zamykana podwójnym lustrzanym frontem.

FILA - SZAFKA SL-1

FILA - SZAFKA SL-1

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SL-1 to wisząca półka zamykana podwójnym lustrzanym frontem.

FILA - SZAFKA SL-2

FILA - SZAFKA SL-2

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SL-2 to wisząca półka zamykana podwójnym lustrzanym frontem.

FILA - SZAFKA SL-3

FILA - SZAFKA SL-3

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SL-3 to wisząca półka zamykana podwójnym lustrzanym frontem.

FILA - SZAFKA SL-4

FILA - SZAFKA SL-4

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SL-4 to wisząca półka zamykana podwójnym lustrzanym frontem.

FILA - SZAFKA SL-5

FILA - SZAFKA SL-5

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka SL-5 to wisząca półka zamykana podwójnym lustrzanym frontem.

FILA - SZAFKA W-11

FILA - SZAFKA W-11

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-11 to wisząca półka zamykana frontem.

FILA - SZAFKA W-12

FILA - SZAFKA W-12

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-12 to wisząca półka zamykana frontem.

FILA - SZAFKA W-13

FILA - SZAFKA W-13

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-13 to wisząca półka zamykana podwójnym frontem.

FILA - SZAFKA W-13

FILA - SZAFKA W-13

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szafka W-13 to wisząca półka zamykana podwójnym frontem.