TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Podobne nowości

Popularne tematy

Materiały budowlane wg miasta

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy


Aranżacja Poddasza

Poddasze pełne słońca według RuckZuck

Poddasze pełne słońca według RuckZuck

  • 06 kwiecień 2017

Skośne ściany, nierównomiernie ukształtowana przestrzeń, niedoświetlone powierzchnie – z tych powodów aranżacja poddasza bywa nie lada wyzwaniem. Wystarczy jednak kilka drobnych trików, by stało się ono funkcjonalnym i najbardziej przytulnym miejscem w domu. RuckZuck, wiodąca sieć salonów sprzedaży podłóg, drzwi i zestawów meblowych, podpowiada, jak urządzić poddasze, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wydobyć jej potencjał.

Przebudź się w niebie. Trzy sposoby na aranżację sypialni pod skosami

Przebudź się w niebie. Trzy sposoby na aranżację sypialni pod skosami

  • 12 sierpień 2016

Obserwowanie nieba we własnym łóżku bez wątpienia ma właściwości relaksacyjne. To istotny, ale nie jedyny powód, dla którego warto zaaranżować sypialnię właśnie na poddaszu.

Kolorystyczne kontrasty czy spokojna harmonia? Urządzamy poddasze

Kolorystyczne kontrasty czy spokojna harmonia? Urządzamy poddasze

  • 04 maj 2016

Skośny sufit poddasza wyklucza możliwość zastosowania tradycyjnych dekoracji okiennych. Rolety i markizy projektowane dla okien dachowych z powodzeniem zastępują firany i zasłony. Bogactwo kolorystyki i wzorów w połączeniu z drewnopodobnymi okleinami okien pozwala stworzyć wyjątkową aranżację poddasza. Harmonia czy kontrast – co wybrać?

Lukarny czy okna połaciowe?

Lukarny czy okna połaciowe?

  • 09 wrzesień 2015

Poddasze adaptowane na potrzeby użytkowe wymaga wpuszczenia do środka światła dziennego. Można to zrobić poprzez zbudowanie lukarny lub zamontowanie okna połaciowego. Podpowiadamy, czym różnią się oba rozwiązania oraz na jakie warto się zdecydować.

Wyjątkowy klimat poddasza

Wyjątkowy klimat poddasza

  • 03 grudzień 2014

Skośne stropy, odkryte elementy więźby dachowej, nieregularne powierzchnie… Poddasza to z reguły wyjątkowo trudne w aranżacji przestrzenie. A jednak mają w sobie to coś, co sprawia, że znajdujące się w nich mieszkania posiadają wyjątkowy oraz niepowtarzalny klimat. Jak zaplanować ich pomysłowy i jednocześnie stylowy wystrój – podpowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.

Mieszkanie na strychu

Mieszkanie na strychu

  • 04 styczeń 2013

Adaptacja strychu na cele mieszkalne bywa często jedyną szansą na własny kąt lub powiększenie przestrzeni życiowej. Podjęcie prac musi być zgodne z prawem, a ich przebieg trzeba dostosować do istniejących warunków. Jednym z wyzwań w czasie remontu będzie właściwa izolacja, od której w największej mierze zależy trwałość adaptowanych pomieszczeń i jakość życia ich przyszłych mieszkańców.