TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Umywalki w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić umywalki w Twoim regionie.

Umywalki

Ceny w kategorii umywalki:
- od 0,01 zł do 5 842,50 zł

Tagi kategorii umywalki: Umywalki, Umywalki Art, Bud, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tanie umywalki Art

O Art-Bud

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ART-BUD jest jednym z najczęściej wybieranych dostawców materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz narzędzi na ogólnopolskim rynku budowlanym już od 1991 roku. Również w wielu krajach europejskich znajdują się klienci zadowoleni z usług świadczonych przez P.W. ART-BUD co jest możliwe głównie dzięki prowadzonej sprzedaży internetowej.
Klienci firmy ART-BUD to przede wszystkim firmy budowlane, hurtownie oraz klienci indywidualni.
Oferta sklepu ART-BUD oferuje szeroka gamę materiałów budowlanych, remontowych i wykończeniowych.

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Umywalki Art-Bud - Oferta i ceny

Umywalki - ceny i oferta sklepów w kategorii umywalki. Sprawdź ceny umywalek i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż umywalek (tylko nowe umywalki). Porównaj kształty i rodzaje umywalek a potem wybierz tanie umywalki lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • Art-BudUmywalki

Umywalka 4u Keramag 36 cm nakładana na blat z otworem (szt)

Umywalka 4u Keramag 36 cm nakładana na blat z otworem (szt)

Umywalka 4u Keramag 36 cm nakładana na blat z otworemrozmiar 36x294 u to propozycja dla wszystkich, którzy cenią uniwersalność rozwiązań opartą na różnorodności. Perfekcja wykonania połączona z funkcjonalnością i nowoczesnym wzornictwem sprawia, że aranżacja łazienek daje estetyczny efekt oparty na dopasowaniu wszystkich elementów, niezależnie od gabarytów pomieszczenia. Stylistyka ceramiki i mebli serii 4u pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni i zachowanie indywidualnego charakteru łazienki. .

Umywalka 4u Keramag 45 cm nakładana na blat z otworem (szt)

Umywalka 4u Keramag 45 cm nakładana na blat z otworem (szt)

Umywalka 4u Keramag 45 cm nakładana na blat z otworemrozmiar 45x334 u to propozycja dla wszystkich, którzy cenią uniwersalność rozwiązań opartą na różnorodności. Perfekcja wykonania połączona z funkcjonalnością i nowoczesnym wzornictwem sprawia, że aranżacja łazienek daje estetyczny efekt oparty na dopasowaniu wszystkich elementów, niezależnie od gabarytów pomieszczenia. Stylistyka ceramiki i mebli serii 4u pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni i zachowanie indywidualnego charakteru łazienki. .

Umywalka podblatowa Preciosa Keramag, z otworem, z przelewem 42 cm (szt)

Umywalka podblatowa Preciosa Keramag, z otworem, z przelewem 42 cm (szt)

Umywalka podblatowa Preciosa Keramag, z otworem, z przelewem 42 cm Preciosa wprowadza nową koncepcję umywalki – pod względem wzornictwa uznawana jest ona za prawdziwą klasykę. Jej linia oparta jest o kształt koła i jest wyraźnie widoczna w każdym z elementów ceramiki łazienkowej. Pomimo prostoty formy Preciosa urzeka wysoką jakością i dokładnością wykonania .

Umywalka stawiana na blat Preciosa Keramag, bez otworu, z przelewem 46 cm (szt)

Umywalka stawiana na blat Preciosa Keramag, bez otworu, z przelewem 46 cm (szt)

Umywalka stawiana na blat Preciosa Keramag, bez otworu, z przelewem 46 cmPreciosa wprowadza nową koncepcję umywalki – pod względem wzornictwa uznawana jest ona za prawdziwą klasykę. Jej linia oparta jest o kształt koła i jest wyraźnie widoczna w każdym z elementów ceramiki łazienkowej. Pomimo prostoty formy Preciosa urzeka wysoką jakością i dokładnością wykonania .

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag 42 cm, z otworem, z przelewem (szt)

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag 42 cm, z otworem, z przelewem (szt)

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag 42 cm, z otworem, z przelewem (szt)Preciosa wprowadza nową koncepcję umywalki – pod względem wzornictwa uznawana jest ona za prawdziwą klasykę. Jej linia oparta jest o kształt koła i jest wyraźnie widoczna w każdym z elementów ceramiki łazienkowej. Pomimo prostoty formy Preciosa urzeka wysoką jakością i dokładnością wykonania.

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag, z otworem, z przelewem 50 cm (szt)

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag, z otworem, z przelewem 50 cm (szt)

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag, z otworem, z przelewem 50 cm (szt)Preciosa wprowadza nową koncepcję umywalki – pod względem wzornictwa uznawana jest ona za prawdziwą klasykę. Jej linia oparta jest o kształt koła i jest wyraźnie widoczna w każdym z elementów ceramiki łazienkowej. Pomimo prostoty formy Preciosa urzeka wysoką jakością i dokładnością wykonania.

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag, bez otworu, z przelewem 46 cm (szt)

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag, bez otworu, z przelewem 46 cm (szt)

Umywalka wpuszczana w blat Preciosa Keramag, bez otworu, z przelewem 46 cm Preciosa wprowadza nową koncepcję umywalki – pod względem wzornictwa uznawana jest ona za prawdziwą klasykę. Jej linia oparta jest o kształt koła i jest wyraźnie widoczna w każdym z elementów ceramiki łazienkowej. Pomimo prostoty formy Preciosa urzeka wysoką jakością i dokładnością wykonania .

Umywalka podblatowa ETA (szt)

Umywalka podblatowa ETA (szt)

Umywalka podblatowa ETA Dodatkowe informacje umywalka bez otworu na armaturę, montaż pod blatem Szerokość [mm] 580 Głębokość [mm] 420 Waga [kg] 7,8.

Umywalka IRYDA Cersanit 55 cm (szt)

Umywalka IRYDA Cersanit 55 cm (szt)

Umywalka IRYDA Cersanit 55 cmDodatkowe informacjeumywalka z otworem na armaturę,montaż postumentem, półpostumentem lub na szafce łazienkowejSzerokość [mm]550Głębokość [mm]480Waga [kg]14 Ciekawy, geometryczny kształt o miękkich, delikatnie zaokrąglonych krawędziach nadaje serii Iryda niepowtarzalny charakter .

Umywalka IRYDA Cersanit 60 cm (szt)

Umywalka IRYDA Cersanit 60 cm (szt)

Umywalka IRYDA Cersanit 60 cmDodatkowe informacjeumywalka z otworem na armaturę,montaż z półpostumentem, postumentem lub na szafce łazienkowejSzerokość [mm]600Głębokość [mm]480Waga [kg]16,7Ciekawy, geometryczny kształt o miękkich, delikatnie zaokrąglonych krawędziach nadaje serii Iryda niepowtarzalny charakter.

Umywalka OLIMPIA Cersanit 50 cm (szt)

Umywalka OLIMPIA Cersanit 50 cm (szt)

Umywalka OLIMPIA Cersanit 50 cm Dodatkowe informacjeumywalka z otworem na armaturę,montaż z półpostumentem lub postumentemSzerokość [mm]500Głębokość [mm]420Waga [kg]11 Odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu ceramiki łazienkowej. Proste, geometryczne kształty doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. .

Umywalka OLIMPIA Cersanit 55 cm (szt)

Umywalka OLIMPIA Cersanit 55 cm (szt)

Umywalka OLIMPIA Cersanit 55 cm Dodatkowe informacjeumywalka z otworem na armaturę, montaż z półpostumentem lub postumentemSzerokość [mm]550Głębokość [mm]450Waga [kg]12,5 Odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu ceramiki łazienkowej. Proste, geometryczne kształty doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. .

Umywalka OLIMPIA Cersanit 60 cm (szt)

Umywalka OLIMPIA Cersanit 60 cm (szt)

Umywalka OLIMPIA Cersanit 60 cm Dodatkowe informacje umywalka z otworem na armaturę,montaż z półpostumentem lub postumentemSzerokość [mm]600Głębokość [mm]470Waga [kg]14,5 Odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu ceramiki łazienkowej. Proste, geometryczne kształty doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. .

Umywalka OLIMPIA Cersanit 70 cm (szt)

Umywalka OLIMPIA Cersanit 70 cm (szt)

Umywalka OLIMPIA Cersanit 70 cm Dodatkowe informacje umywalka z otworem na armaturę, montaż na szafce łazienkowej, z postumentem lub półpostumentemSzerokość [mm]700Głębokość [mm]480Waga [kg]18,5 Odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu ceramiki łazienkowej. Proste, geometryczne kształty doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach .

Umywalka SYMFONIA Cersanit 50 cm (szt)

Umywalka SYMFONIA Cersanit 50 cm (szt)

Umywalka SYMFONIA Cersanit 50 cm Dodatkowe informacje z otworem na armaturę, montaż z postumentem lub półpostumentemSzerokość [mm]500Głębokość [mm]470Waga [kg]13,9 Ceramika urzekająca kształtami i niskazitelną bielą. Jest przykładem niezwykłej funkcjonalności i mody na prostotę. Jeśli marzysz o eleganckiej, ciekawej stylistycznie łazience – wybierz Symfonię. .

Umywalka SYMFONIA Cersanit 60 cm (szt)

Umywalka SYMFONIA Cersanit 60 cm (szt)

Umywalka SYMFONIA Cersanit 60 cm Dodatkowe informacjez otworem na armaturę, montaż z postumentem lub półpostumentemSzerokość [mm]605Głębokość [mm]475Waga [kg]17,1 Ceramika urzekająca kształtami i niskazitelną bielą. Jest przykładem niezwykłej funkcjonalności i mody na prostotę. Jeśli marzysz o eleganckiej, ciekawej stylistycznie łazience – wybierz Symfonię. .

Umywalka SYMFONIA Cersanit 70 cm (szt)

Umywalka SYMFONIA Cersanit 70 cm (szt)

Umywalka SYMFONIA Cersanit 70 cm Dodatkowe informacjez otworem na armaturę, montaż z postumentem lub półpostumentemSzerokość [mm]710Głębokość [mm]480Waga [kg]19,4 Ceramika urzekająca kształtami i niskazitelną bielą. Jest przykładem niezwykłej funkcjonalności i mody na prostotę. Jeśli marzysz o eleganckiej, ciekawej stylistycznie łazience – wybierz Symfonię. .

Umywalka SYMFONIA Cersanit 80 cm (szt)

Umywalka SYMFONIA Cersanit 80 cm (szt)

Umywalka SYMFONIA Cersanit 80 cm Dodatkowe informacjez otworem na armaturę, montaż z postumentem lub półpostumentemSzerokość [mm]810Głębokość [mm]480Waga [kg]23,3 Ceramika urzekająca kształtami i niskazitelną bielą. Jest przykładem niezwykłej funkcjonalności i mody na prostotę. Jeśli marzysz o eleganckiej, ciekawej stylistycznie łazience – wybierz Symfonię. .

Umywalka VENEZIA Cersanit V55 cm (szt)

Umywalka VENEZIA Cersanit V55 cm (szt)

Umywalka VENEZIA Cersanit V55 cm Dodatkowe informacjeumywalka z otworem na armaturę,montaż z półpostumentem lub postumentemSzerokość [mm]550Głębokość [mm]470Waga [kg]12,5 Kolekcja wyjątkowa i niepowtarzalna. Każda łazienka wyposażona w elementy tej serii nabierze indywidualnego, oryginalnego charakteru. .

Umywalka VENEZIA Cersanit V55 cm (szt)

Umywalka VENEZIA Cersanit V55 cm (szt)

Umywalka VENEZIA Cersanit V55 cm Dodatkowe informacjeumywalka z otworem na armaturę,montaż z półpostumentem lub postumentemSzerokość [mm]550Głębokość [mm]470Waga [kg]12,5 Kolekcja wyjątkowa i niepowtarzalna. Każda łazienka wyposażona w elementy tej serii nabierze indywidualnego, oryginalnego charakteru. .