TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Warunki korzystania

  1. Korzystający z tych stron (zwany dalej "Użytkownikiem") akceptuje jednocześnie, zgodnie z art. 385 kodeksu cywilnego, zasady zawarte w niniejszym regulaminie.
  2. Serwis TaniaChata.pl nie jest sklepem, a jedynie witryną informującą o ofertach handlowych sklepów internetowych i innych podmiotów niż sklepy internetowe współpracujących z serwisem TaniaChata.pl.
  3. Użytkownik korzysta z serwisu TaniaChata.pl na własną odpowiedzialność i nie będzie wnosił roszczeń związanych z korzystaniem z niego.
  4. Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu serwisu TaniaChata.pl Użytkownik może zgłaszać poprzez wysłanie e-maila na adres biuro@taniachata.pl.
  5. Użytkownik zobowiązuje się podczas korzystania z serwisu TaniaChata.pl do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa oraz postanowień niniejszego Regulaminu.
  6. Serwis zastrzega sobie prawo do udostępniania danych Użytkownika oraz treści jego wypowiedzi, jeżeli obowiązek udostępnienia uprawnionym osobom wynika z obowiązujących przepisów prawa.
  7. TaniaChata.pl, dostarcza serwis w takim stanie jak jest, bez żadnych gwarancji i zobowiązań. W związku z tym Użytkownicy korzystają z niego na własną odpowiedzialność i zgadzają się nie wnosić z tego tytułu roszczeń.
  8. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności serwisu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Użytkownicy mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy sklepy, producentów i dystrybutorów chcących zaprezentować swoją ofertę na naszych stronach. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres wspolpraca@taniachata.pl.

Reklama

Podmioty zainteresowane reklamą na stronach serwisu TaniaChata.pl prosimy o kontakt bezpośredni na adres reklama@taniachata.pl lub pod nr tel. 531 002 902.

Patronat medialny

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym Twoją imprezę! Organizujesz targi, pokazy, budowlane wydarzenia branżowe? Skontaktuj się z nami poprzez adres wspolpraca@taniachata.pl aby uzyskać więcej informacji. Po szczegóły zapraszamy na stronę Patronat medialny.

Materiały budowlane wg regionu

Nasze serwisy