TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Wełna mineralna w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić wena mineralna w Twoim regionie.

Wełna mineralna

Wełna mineralna to obok styropianu najbardziej popularny stosowany materiał jako izolacje termiczne i akustyczne. Stosuje się go jako izolacje ścian, stropów stropodachów, a także jako izolacja akustyczna instalacji, tłumi jej drgania. Pod względem izolacyjności termicznej i akustycznej ma podobne cechy jak styropian. Zaletą wełny mineralnej jest niepalność i ognioodporność -podczas gdy styropian ulega stopnieniu wysokiej temperaturze, to wełna mineralna w temperaturze około 1000 ° C i stanowi barierę dla ognia przez 2 godziny. Zaletą wełny mineralnej jest jej paro przepuszczalność - czego wynikiem jest włóknista struktura wełny mineralnej . W przypadku ścianek działowych gips-kartonowych na ruszcie stalowym ( w systemie suchej zabudowy) wełna mineralna stanowi równocześnie dobrą izolację termiczną, dźwiękową i palną pomiędzy pomieszczeniami.
Najpopularniejszą metodą ocieplania ścian zewnętrznych jest metoda lekka mokra. Polega ona na przymocowaniu do zewnętrznej powierzchni ściany warstwy termoizolacyjnej z płyt wełny mineralnej i pokryciu jej tynkiem.
Wadą wełny mineralnej jest jej większy ciężar niż styropianu i jest trochę droższym materiałem niż styropian.
Wyroby z wełny to przede wszystkim :
-wytrzymałe płyty (odporne na silne miejscowe naciski) do izolowania dachów krytych papą lub innym miękkim pokryciem
- trwałe płyty pod tynki - do izolacji akustycznej stropów i cieplnej fundamentów
- filce i maty, granulaty do wdmuchiwania w szczeliny lub w trudno dostępne miejsca
-specjalne kształtki i otuliny do termicznego i akustycznego izolowania rur instalacyjnych.

Ceny w kategorii wełna mineralna:
- od 3,88 zł do 136,04 zł

Tagi kategorii wełna mineralna: Wełna mineralna, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tania wena mineralna

Praktyczne porady

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Wełna mineralna - Ceny

Wełna mineralna używana jako izolacja termiczna i akustyczna ścian zewnętrznych i wewnętrznych, stropów, podłóg i dachów. Sprawdź ceny wełny mineralnej i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzadaż wełny (tylko nowa wełna mineralna). Porównaj właściwości i rodzaje wełny mineralnej a potem wybierz sklepy, w których dostępna jest tania wełna mineralna lub produkty renomowanych producentów.KNAUFF Wełna mineralna Classic 039 gr. 100 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 039 gr. 100 mm / m2

OFERTA DOTYCZY WEŁNY O GRUBOŚCI 100 MM. W celu udzielenia dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:Rafał Brzeski - 600 297 266      |   r. brzeski@matbud. pl Tomasz Grądek - 668 359 765  |   t.

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 50x1200 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 50x1200 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 50x1200 mm / m2 Materiały Budowlane Gliwice.

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 100x1200 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 100x1200 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 100x1200 mm / m2 Materiały Budowlane Gliwice.

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 150x1200 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 150x1200 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 150x1200 mm / m2 Materiały Budowlane Gliwice.

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 200x1200 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 200x1200 mm / m2

KNAUFF Wełna mineralna Classic 042 200x1200 mm / m2 Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER DP 65 / m2

ISOVER DP 65 / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER DP 65 Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER DP 80 / m2

ISOVER DP 80 / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER DP 80 Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER DP 100 / m2

ISOVER DP 100 / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER DP 100 Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Hal-Mata / m2

ISOVER Hal-Mata / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Hal-Mata Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER TF Profi / m2

ISOVER TF Profi / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER TF Profi Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Aku-Płyta / m2

ISOVER Aku-Płyta / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Aku-Płyta Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Isover PT / m2

ISOVER Isover PT / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Isover PT Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Isover TT / m2

ISOVER Isover TT / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Isover TT Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Uni-Płyta / m2

ISOVER Uni-Płyta / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Uni-Płyta Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Ventiterm / m2

ISOVER Ventiterm / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Ventiterm Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER DP 100 Alu / m2

ISOVER DP 100 Alu / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER DP 100 Alu Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Gruntoterm / m2

ISOVER Gruntoterm / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Gruntoterm Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Sonic-Mata / m2

ISOVER Sonic-Mata / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Sonic-Mata Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Stropoterm / m2

ISOVER Stropoterm / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Stropoterm Materiały Budowlane Gliwice.

ISOVER Stropoterm / m2

ISOVER Stropoterm / m2

UWAGA ! Produkt posiada różne opcje do wyboru takie jak grubość czy wymiary. Podana cena dotyczy tylko jednej z opcji. W przypadku konieczności poznania cen innych opcji, prosimy o kontakt z obsługą. ISOVER Stropoterm Materiały Budowlane Gliwice.