TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Zaprawa tynkowa w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić zaprawa tynkowa w Twoim regionie.

Zaprawa tynkowa

Ceny w kategorii zaprawa tynkowa:
- od 2,19 zł do 1 020,90 zł

Tagi kategorii zaprawa tynkowa: Zaprawa tynkowa, Zaprawa tynkowa Atlas, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tania zaprawa tynkowa Atlas

O Atlas

Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych ATLAS powstała w roku 1991 w Łodzi. Grupa Atlas to firma zajmująca się chemią budowlaną. Oferuje takie produkty jak: kleje do płytek, spoiny do fug, samopoziomujące podkłady , kleje do glazury, cementowe, farby, gipsy, szpachle gipsowe.

Praktyczne porady

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Zaprawa tynkowa Atlas - Oferta i ceny

Zaprawa tynkowa Atlas - ceny i oferta sklepów w kategorii zaprawy tynkowe. Sprawdź ceny zapraw tynkowych Atlas i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż zapraw tynkowych Atlas (tylko nowe zaprawy tynkowe Atlas). Porównaj właściwości i rodzaje zapraw tynkowych Atlas a potem wybierz tanie zaprawy tynkowe Atlas lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • AtlasZaprawa tynkowa

ATLAS OBRZUTKA CEMENTOWA 30 KG

ATLAS OBRZUTKA CEMENTOWA 30 KG

ATLAS OBRZUTKA CEMENTOWA 30 KG Materiały Budowlane Gliwice.

ATLAS TYNK MASZYNOWY LEKKI 30 KG

ATLAS TYNK MASZYNOWY LEKKI 30 KG

ATLAS TYNK MASZYNOWY LEKKI 30 KG Materiały Budowlane Gliwice.

ATLAS PLUS MEGA - KLEJ ODKSZTAŁCALNY 25 KG

ATLAS PLUS MEGA - KLEJ ODKSZTAŁCALNY 25 KG

ATLAS PLUS MEGA - KLEJ ODKSZTAŁCALNY 25 KG Materiały Budowlane Gliwice.

ATLAS ZAPRAWA TYNKARSKA-MECHANICZNA 30 KG

ATLAS ZAPRAWA TYNKARSKA-MECHANICZNA 30 KG

ATLAS ZAPRAWA TYNKARSKA-MECHANICZNA 30 KG Materiały Budowlane Gliwice.

ATLAS POSTAR 20-SZYBKOSCHNĄCY PODKŁAD CEMENTOWY 25 KG

ATLAS POSTAR 20-SZYBKOSCHNĄCY PODKŁAD CEMENTOWY 25 KG

ATLAS POSTAR 20-SZYBKOSCHNĄCY PODKŁAD CEMENTOWY 25 KG Materiały Budowlane Gliwice.

ATLAS POSTAR 80-SZYBKOSPRAWNA POSADZKA CEMENTOWA 25 KG

ATLAS POSTAR 80-SZYBKOSPRAWNA POSADZKA CEMENTOWA 25 KG

ATLAS POSTAR 80-SZYBKOSPRAWNA POSADZKA CEMENTOWA 25 KG Materiały Budowlane Gliwice.

ATLAS ADHER

ATLAS ADHER

Zaprawa cementowa do wykonywania warstwy kontaktowej na naprawianych podłożach betonowych i żelbetowych w systemie ATLAS BETONER do stosowania wewnątrz i na zewnątrz ZASTOSOWANIE ATLAS ADHER jest zaprawą cementową przeznaczoną do wykonywania warstwy kontaktowej w systemie naprawy betonu i żelbetu ATLAS BETONER. Zaprawa ATLAS ADHER stanowi element łączący naprawianą powierzchnię betonową lub żelbetową z nakładaną bezpośrednio na nią warstwą wyrównawczą z zaprawy ATLAS FILER lub warstwą szpachlową z zaprawy ATLAS ENDER. ATLAS ADHER może być stosowany do napraw balkonów, stropów, tarasów, podciągów, słupów, schodów i innych elementów betonowych i żelbetowych. Można go używać wewnątrz i na zewnątrz budynków.

ATLAS ENDER

ATLAS ENDER

Zaprawa cementowa do wykonywania warstwy szpachlowej na naprawianych podłożach betonowych i żelbetowych do stosowania wewnątrz i na zewnątrz ZASTOSOWANIE ATLAS ENDER jest zaprawą cementową przeznaczoną do wykonywania warstwy szpachlowej w systemie naprawy betonu i żelbetu ATLAS BETONER. Zaprawa może stanowić zarówno ostateczną, wykończeniową warstwę naprawianej powierzchni, jak również podkład pod dodatkowe warstwy z powłokowych materiałów dekoracyjnych lub ochronnych, np. farb. Zaprawę ATLAS ENDER nanosi się na wykonaną wcześniej warstwę wyrównawczą z zaprawy ATLAS FILER, jednak w przypadku naprawiania i wypełniania niewielkich ubytków w betonie, można ją stosować bezpośrednio na warstwie kontaktowej z zaprawy ATLAS ADHER.

ATLAS FILER

ATLAS FILER

Zaprawa cementowa do wykonywania warstwy wyrównawczej na naprawianych podłożach betonowych i żelbetowych do stosowania wewnątrz i na zewnątrz ZASTOSOWANIE ATLAS FILER jest zaprawą cementową przeznaczoną do wykonywania warstwy wyrównawczej w systemie naprawy betonu i żelbetu ATLAS BETONER. Zaprawa ta stanowi główną, nośną warstwę naprawczą i pełni rolę podkładu pod warstwę szpachlową z zaprawy ATLAS ENDER lub pod inne okładziny, np. płytki ceramiczne. ATLAS FILER może również tworzyć ostateczne wykończenie naprawianej powierzchni.

ATLAS KB-15

ATLAS KB-15

Zaprawa murarskado łączenia bloczków i elementów z betonu komórkowegodo stosowania wewnątrz i na zewnątrz ZASTOSOWANIE ATLAS KB-15 jest specjalistyczną zaprawą murarską przeznaczoną do wznoszenia murów z bloczków, kształtek i innych elementów z betonu komórkowego i gazobetonu. Nadaje się również do innych robót murarskich takich, jak wznoszenie murów z cegieł, pustaków oraz innych tego typu materiałów ceramicznych, betonowych bądź wapienno-piaskowych. Zaprawa pozwala na łączenie elementów cienkimi spoinami, o grubości od 2 mm. Maksymalna grubość spoiny nie powinna przekraczać 10 mm.

ATLAS MONTER

ATLAS MONTER

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Szybkowiążąca zaprawa montażowado zakotwień elementów budowlanychdo stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków ZASTOSOWANIE ATLAS MONTER jestszybkowiążącą zaprawą cementową, przeznaczoną do kotwienia elementówbudowlanych.

ATLAS REKORD

ATLAS REKORD

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. Biała mineralna zaprawa szpachlowado wykańczania powierzchni ścian i sufitówdo stosowania wewnątrz i na zewnątrz ZASTOSOWANIE ATLAS REKORD jestbiałą mineralną zaprawą szpachlową przeznaczoną do wykańczaniapowierzchni ścian i sufitów, a także do wypełniania miejscowych ubytkówpodłoża.

ATLAS TEN-10

ATLAS TEN-10

ZAPRAWA SZYBKOTWARDNIEJĄCA  (od 5 mm do 30 mm) DO NAPRAWY PODŁOŻY BETONOWYCH I WYKONYWNIA POSADZEK, DO STOSOWANIA WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ. ZASTOSOWANIE ATLAS TEN-10 jest szybkotwardniejącą zaprawą budowlaną, przeznaczoną do napraw podłoży z betonu lub żelbetu oraz do wykonywania silnie obciążanych posadzek i podkładów podłogowych. Zalecana jest zwłaszcza wówczas, gdy istnieje konieczność bardzo szybkiego wykonania prac związanych z renowacją lub odtworzeniem uszkodzonych elementów betonowych lub żelbetowych, np. słupów, podciągów, podkładów i posadzek.

ATLAS HOTER S

ATLAS HOTER S

ZAPRAWA DO PRZYKLEJANIA PŁYT STYROPIANOWYCH W SYSTEMACH IZOLACJI CIEPLNEJ. ZASTOSOWANIE ATLAS HOTER S jest cementową zaprawą klejącą, przeznaczoną do mocowania płyt styropianowych w bezspoinowych systemach ociepleń budynków ATLAS HOTER. Można ją stosować na typowych podłożach mineralnych, takich jak beton wszystkich klas, gazobeton, tynk cementowy, cementowo-wapienny, piaskowiec oraz na surowych powierzchniach wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź wapienno-piaskowych. Zaprawy ATLAS HOTER S można używać wewnątrz i na zewnątrz budynku.

ATLAS HOTER U

ATLAS HOTER U

UNIWERSALNA ZAPRAWA DO PRZYKLEJANIA PŁYT STYROPIANOWYCH I WYKONYWANIA WARSTWY ZBROJONEJ W SYSTEMACH IZOLACJI CIEPLNEJ. ZASTOSOWANIE ATLAS HOTER U jest cementową zaprawą klejącą, przeznaczoną do mocowania płyt styropianowych i wykonywania warstwy zbrojonej w bezspoinowych systemach ociepleń ATLAS HOTER. Zaprawa użyta wraz z siatką zbrojącą stanowi doskonały system mineralnej renowacji starych tynków. ATLAS HOTER U może być stosowany na typowych podłożach mineralnych, takich jak beton wszystkich klas, gazobeton, tynk cementowy, cementowo-wapienny, piaskowiec oraz na surowych powierzchniach wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź wapienno-piaskowych.

ATLAS KB-TYNK

ATLAS KB-TYNK

Uszlachetniona lekka zaprawa tynkarska do wykonywania tynków na podłożach z betonu komórkowego do stosowania wewnątrz i na zewnątrz ZASTOSOWANIE ATLAS KB-TYNK przeznaczony jest do ręcznego bądź maszynowego wykonywania tradycyjnych tynków wewnętrznych i zewnętrznych, w kategoriach od 0 do III. Zalecany jest szczególnie na podłoża z materiałów konstrukcyjnych o podwyższonej izolacyjności takich, jak beton komórkowy i gazobeton. Podłoże dla tej zaprawy mogą stanowić również powierzchnie betonowe, gipsowe, płyty wiórowo-cementowe, a także surowe powierzchnie wykonane z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź wapienno-piaskowych. ATLAS KB-TYNK można używać wewnątrz i na zewnątrz budynków, stosując warstwę o grubości 2÷8 mm.

ATLAS CERMIT N

ATLAS CERMIT N

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. AKRYLOWY TYNK DEKORACYJNY DO NAKŁADANIA RĘCZNEGO, O FAKTURZE NAKRAPIANEJ, DO STOSOWANIA WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ, grubość kruszywa: do 1,5 mm - ATLAS CERMIT N-150, do 2,0 mm - ATLAS CERMIT N-200, do 3,0 mm - ATLAS CERMIT N-300.

ATLAS CERMIT R

ATLAS CERMIT R

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. AKRYLOWY TYNK DEKORACYJNY DO NAKŁADANIA RĘCZNEGO, O FAKTURZE RUSTYKALNEJ, DO STOSOWANIA WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ, grubość kruszywa: do 2,0 mm - ATLAS CERMIT R-200, do 3,0 mm - ATLAS CERMIT R-300.

ATLAS CERPLAST / cena za 5 kg

ATLAS CERPLAST / cena za 5 kg

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. PODKŁADOWA MASA TYNKARSKA POD TYNKI CIENKOWARSTWOWE, DO ZWIĘKSZANIA PRZYCZEPNOŚCI I WZMACNIANIA PODŁOŻY, DO STOSOWANIA WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ.

ATLAS CERPLAST / cena za 5 kg

ATLAS CERPLAST / cena za 5 kg

UWAGA !!! Produkt posiada rózne atrybuty do wyboru. Przykładowe z nich to: szerokość, grubość, wysokość, kolory, dodatkowe usługi. W celu ustalenia ceny za poszczególne z nich, prosimy kontaktować się z obsługą. PODKŁADOWA MASA TYNKARSKA POD TYNKI CIENKOWARSTWOWE, DO ZWIĘKSZANIA PRZYCZEPNOŚCI I WZMACNIANIA PODŁOŻY, DO STOSOWANIA WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ.