TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych - materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe

Zaprawa tynkowa w województwach

Wybierz województwo aby sprawdzić zaprawa tynkowa w Twoim regionie.

Zaprawa tynkowa

Ceny w kategorii zaprawa tynkowa:
- od 2,19 zł do 1 020,90 zł

Tagi kategorii zaprawa tynkowa: Zaprawa tynkowa, Zaprawa tynkowa EURO, MIX, Ceny, Cennik, Sprzedaż, Oferta, Tania zaprawa tynkowa EURO

Praktyczne porady

Materiały budowlane

Narzędzia i sprzęt budowlany

Wyposażenie wnętrz

Wokół domu

Pozostałe materiały budowlane

Popularne tematy

Nasze serwisy


Zaprawa tynkowa EURO-MIX - Oferta i ceny

Zaprawa tynkowa EURO-MIX - ceny i oferta sklepów w kategorii zaprawy tynkowe. Sprawdź ceny zapraw tynkowych EURO-MIX i porównaj produkty w sklepach oferujących sprzedaż zapraw tynkowych EURO-MIX (tylko nowe zaprawy tynkowe EURO-MIX). Porównaj właściwości i rodzaje zapraw tynkowych EURO-MIX a potem wybierz tanie zaprawy tynkowe EURO-MIX lub produkty renomowanych producentów.Opcje filtrowania:

  • EURO-MIXZaprawa tynkowa

EURO-MIX EX 2.01 25 kg

EURO-MIX EX 2.01 25 kg

Zaprawa klejąca do wełny mineralnej i styropianu Zaprawa klejąca EX 2. 01 stosowana jest do przyklejania płyt fasadowych z wełny mineralnej do podłoża oraz do wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego przy ocieplaniu budynków wełną mineralną w systemie EURO-MIN. Materiały Budowlane Gliwice.

EURO-MIX EX 2.02 25 kg

EURO-MIX EX 2.02 25 kg

Zaprawa klejąca do styropianu i zatapiania siatki   Do klejenia płyt styropianowych i zatapiania siatki zbrojeniowej przy ocieplaniu ścian metodą lekką-mokrą w systemie EURO-MIX. Zaprawa mrozoodporna o bardzo wysokiej przyczepności i wytrzymałości. Materiały Budowlane Gliwice.

EURO-MIX EX 5.01 25 kg

EURO-MIX EX 5.01 25 kg

Drobnoziarnista zaprawa tynkarska ogólnego przeznaczenia (GP, CS IV), cementowo-wapienna Zaprawa tynkarska EX 5. 01, w kolorze jasnoszarym , przeznaczona jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, do wykonywania tynków jednowarstwowych, tynków pocienionych, warstwy wierzchniej w tynkach trójwarstwowych, do przecierek ścian i stropów oraz narzut dla tynków. Doskonała do pokrywania starych, gruboziarnistych tynków wapiennych, cementowo–wapiennych, cementowych jako warstwa wykończeniowa stanowiąca gładkie i równe podłoże pod farby lub tapety. Materiały Budowlane Gliwice.

EURO-MIX EX 5.05 30 kg

EURO-MIX EX 5.05 30 kg

Zaprawa tynkarska maszynowa Lekka, sucha zaprawa cementowo-wapienna EX 5. 05 z dodatkiem pertlitu do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, przeznaczona jest do wykonywania tynków maszynowych z użyciem agregatu. Materiały Budowlane Gliwice.

EURO-MIX EX 9.01 25 kg

EURO-MIX EX 9.01 25 kg

Zaprawa murarska M15, cementowa. Zaprawa murarska o wytrzymałości na ściskanie M15 wg PN-EN 998-2:2010 do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. Służy w szczególności do murowania ścian, wykonywania filarów nośnych, murów, sklepień i łuków narażonych na duże obciążenia, także do murowania sklepień cienkościennych i wykonywania obrzutek pod tynki. Materiały Budowlane Gliwice.

EURO-MIX EX 9.02 25 kg

EURO-MIX EX 9.02 25 kg

Cienkowarstwowa zaprawa murarska do betonu komórkowego, z dodatkiem perlitu. Cienkowarstwowa zaprawa do klejenia każdego rodzaju bloczków z betonu komórkowego. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, całkowicie mrozo i wodoodporna, zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Łatwa w przygotowaniu, ekonomiczna i bardzo wygodna w użyciu.

EURO-MIX EX 9.03 25 kg

EURO-MIX EX 9.03 25 kg

Zaprawa tynkarsko-murarska, cementowo-wapienna. EX 9. 03 znajduje zastosowanie zarówno jako zaprawa tynkarska ogólnego przeznaczenia (typ GP), jak i zaprawa murarska produkowana fabrycznie według projektu, ogólnego przeznaczenia (typ G), wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. EX 9.

EURO-MIX EX 5.01B 25 kg

EURO-MIX EX 5.01B 25 kg

Drobnoziarnista, biała zaprawa tynkarska ogólnego przeznaczenia (GP, CS IV), cementowo-wapienna. Zaprawa tynkarska EX 5. 01 B, w kolorze białym, przeznaczona jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, do wykonywania tynków jednowarstwowych, tynków pocienionych, warstwy wierzchniej w tynkach trójwarstwowych, do przecierek ścian i stropów oraz narzut dla tynków. Doskonała do pokrywania starych, gruboziarnistych tynków wapiennych, cementowo–wapiennych, cementowych jako warstwa wykończeniowa stanowiąca gładkie i równe podłoże pod farby lub tapety.

EURO-MIX EX 9.02B 25 kg

EURO-MIX EX 9.02B 25 kg

Cienkowarstwowa zaprawa murarska do betonu komórkowego, z dodatkiem perlitu, w kolorze białym. Cienkowarstwowa zaprawa do klejenia każdego rodzaju bloczków z betonu komórkowego. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, całkowicie mrozo i wodoodporna, zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Łatwa w przygotowaniu, ekonomiczna i bardzo wygodna w użyciu.

EURO-MIX EX 9.04S 25 kg

EURO-MIX EX 9.04S 25 kg

Zaprawa cementowa z dodatkiem trassu do murowania i jednoczesnego fugowania z klinkieru. Dostepna w kolorach: szary, biały. M10. Zaprawa EX 9.

EURO-MIX EX 2.02 START 25 kg

EURO-MIX EX 2.02 START 25 kg

Zaprawa klejąca do płyt styropianowych. Sucha zaprawa klejąca do płyt styropianowych EX 2. 02 START o uziarnieniu do 1 mm, produkowana jest na bazie spoiw mineralnych oraz polimerowych dodatków modyfikujących. EX 2.

EURO-MIX EX 3.02 kornik 25 kg

EURO-MIX EX 3.02 kornik 25 kg

Szlachetny, cienkowarstwowy tynk mineralny o strukturze "kornika". Materiały Budowlane Gliwice.

EURO-MIX EX 3.02 baranek 25 kg

EURO-MIX EX 3.02 baranek 25 kg

Szlachetny, cienkowarstwowy tynk mineralny o strukturze "baranka". Tynk mineralny EX 3. 02 o strukturze "baranka" dost. pny jest w uziarnieniu 1, 1.

EURO-MIX EX 3.02 baranek 25 kg

EURO-MIX EX 3.02 baranek 25 kg

Szlachetny, cienkowarstwowy tynk mineralny o strukturze "baranka". Tynk mineralny EX 3. 02 o strukturze "baranka" dost. pny jest w uziarnieniu 1, 1.